NetGSM İnternet - Ev İçin

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Öncelikle davet kodunu isteyenler için
sabitintoim.netgsm.com.tr/yenibasvuru?refno=NTGZLASL9

KOD: NTGZLASL9

Ben ev interneti dedim ama konu cep telefonu hattına gelmiş. Hat için birşey sormamıştım. Yine hatla alakalı birşey yazmayacağım.

Ev interneti altyapı VDSL desteklediği için (81 Mbps destekliyor) 100 Mbps 259 TL olan paketini aldım. Hat taşıdığım ve modem ayarlarını da kendim yaptığım için ekstra bir ücret istemediler. Aktivasyon kurulum falan filan birşey yansıtmadılar yani.

Geçiş işlemi aslında kolaydı ama ben müsait olmadığım için aradıklarında konuşamadık. Haliyle sonra tekrar ben geri dönmek zorunda kaldım. Siz bilgilerinizi ayarlayıp(88 ile başlayan numara) ararsanız rahat olur bence. İlk konuşmadan sonra bir SMS gönderiyorlar. Yarım kalır veya sorununuz olursa filan numaraya SMS ile iletince size tekrar dönüyorlar. Sonrasını bilemem ama işe yarıyor. Birkaç sefer denedim gün içinde döndüler.

Abonelik işlemi için hizmet numaranızı almanız lazım eski servis sağlayıcınızdan. Ayrıca internet üzerinden e-devlet ile servis sağlayıcı değişikliği yapıyorsunuz. Bunu da eimza ile yapabilmek adına size önce ebankacılık girişi yaptırıyorlar. Telefonda yönlendiriyor. Sağ olsunlar gereken yardımı ve ilgiyi gösteriyorlar. Hat 2 gün içerisinde açıldı. Açılınca mesaj da geldi aranarak hayırlı olsun da dediler.

Ön ödemeli olarak kullanıyorsunuz. Yani parasını önceden yatırarak kullanıyorsunuz. Dediğim gibi kurulum aktivasyon filan ödemedim ekstra. Ön ödeme işi biraz değişik geliyor ama ben pek problem etmedim. Kuveyt Türk bankasını kullanıyorum. Otomatik ödeme talimatı verdim. Talimat listesinde adı var firmanın. Hatta fatura talimatı verdim diye de 125 lira hediye etti. Herkese mi bu kampanya bilemedim.

İnternet hızına gelince, altyapım 81 destekliyor ve 70 ile 81 arası görüyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Sanki herşey yolunda gibi. Fiyatına göre ise 10 numara.

Fiyat elbet artacak sizler de gelirseniz altyapı elbet kaldıramayacak ama o zamana kadar bence gayet iyi gibi. Uzun uzun yazdım. Aynı süreçleri kaçıncı yaşayışım, uğraşmazsınız belki diye.

Şimdilik bu kadar. An itibari ile ben memnunum. YTD

Not: Arkadaşını getir muhabbeti varmış. 40 TL 6 ay indirim diyor. Değer mi bilmem ama Davet için: sabitintoim.netgsm.com.tr/yenibasvuru?refno=NTGZLASL9

Eski mesaj,
NetGsm Ev için internet hizmetini kullanan var mı?
Ücret uygun duruyor ama kullanan arkadaşlardan tavsiye lazım.
Bir de olaki geçersek DAVET KODU olan var mıdır?

Not: Eğer geçersem buradan deneyimlerimi de paylaşırım inş.

Son düzenleme:
Taahhütsüz riskli olabilir daha doğrusu tahmin edersiniz ki ücretleri artırabilirler. Tabiki karar sizin yeni comnet'e geçtim şuan için gayet iyi.

Eylülde ben de düşünüyorum çünkü ailecek cepte netgsm kullanıyoruz. Memnunuz.

Ev için comnet güzel. Ancak cep için ben de netgsm düşünüyorum. Tüm bankalardan sms gelmiyordu en son. Onu aşmaya çalışıyorlardı sanırım. Kullanan arkadaşlar son durum nedir? Banka uygulamalarından girişte sms sorunu yaşanıyor mu hala? @zech

Merak edip sitesinden yeniden baktım. Biraz daha ilerlemişler kapsamda :)

1722422780751.png

Halk, iş, ziraat vs kapsam güzel gidiyor. Yapı kredi de gelirse ben geçerim netgsm cep hattına :D

Merak edip sitesinden yeniden baktım. Biraz daha ilerlemişler kapsamda :)

Ekli dosyayı görüntüle 76633

Halk, iş, ziraat vs kapsam güzel gidiyor. Yapı kredi de gelirse ben geçerim netgsm cep hattına :D
Bizim maaşlar da yapıkredi de hocam. Taşımadan önce var olan simkartı çıkarıp teli sim kartsız kullandım sorun olmadı ben de taşıdım. Bankacılık uygulamasını sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. Online alışverişimi de yapıyorum vs. Zaten mobil onay kullanıyor yapıkredi. Hali hazırda kurulu olduğu için sorun yok ama kaldırılırsa tekrar kurup giriş yapabilmek için onay sms i almayacaktır muhtemelen.

• Beğen
Tepkiler: omd
Arkadaşlar anlatamamışım sanırım. Konu başlığını internet için açmıştım. GSM değil. Evde kullanılan Türk Telekom altyapısı olan internet sağlayıcı NetGSM internet paketleri

Öncelikle davet kodunu isteyenler için
sabitintoim.netgsm.com.tr/yenibasvuru?refno=NTGZLASL9

KOD: NTGZLASL9

Ben ev interneti dedim ama konu cep telefonu hattına gelmiş. Hat için birşey sormamıştım. Yine hatla alakalı birşey yazmayacağım.

Ev interneti altyapı VDSL desteklediği için (81 Mbps destekliyor) 100 Mbps 259 TL olan paketini aldım. Hat taşıdığım ve modem ayarlarını da kendim yaptığım için ekstra bir ücret istemediler. Aktivasyon kurulum falan filan birşey yansıtmadılar yani.

Geçiş işlemi aslında kolaydı ama ben müsait olmadığım için aradıklarında konuşamadık. Haliyle sonra tekrar ben geri dönmek zorunda kaldım. Siz bilgilerinizi ayarlayıp(88 ile başlayan numara) ararsanız rahat olur bence. İlk konuşmadan sonra bir SMS gönderiyorlar. Yarım kalır veya sorununuz olursa filan numaraya SMS ile iletince size tekrar dönüyorlar. Sonrasını bilemem ama işe yarıyor. Birkaç sefer denedim gün içinde döndüler.

Abonelik işlemi için hizmet numaranızı almanız lazım eski servis sağlayıcınızdan. Ayrıca internet üzerinden e-devlet ile servis sağlayıcı değişikliği yapıyorsunuz. Bunu da eimza ile yapabilmek adına size önce ebankacılık girişi yaptırıyorlar. Telefonda yönlendiriyor. Sağ olsunlar gereken yardımı ve ilgiyi gösteriyorlar. Hat 2 gün içerisinde açıldı. Açılınca mesaj da geldi aranarak hayırlı olsun da dediler.

Ön ödemeli olarak kullanıyorsunuz. Yani parasını önceden yatırarak kullanıyorsunuz. Dediğim gibi kurulum aktivasyon filan ödemedim ekstra. Ön ödeme işi biraz değişik geliyor ama ben pek problem etmedim. Kuveyt Türk bankasını kullanıyorum. Otomatik ödeme talimatı verdim. Talimat listesinde adı var firmanın. Hatta fatura talimatı verdim diye de 125 lira hediye etti. Herkese mi bu kampanya bilemedim.

İnternet hızına gelince, altyapım 81 destekliyor ve 70 ile 81 arası görüyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Sanki herşey yolunda gibi. Fiyatına göre ise 10 numara.

Fiyat elbet artacak sizler de gelirseniz altyapı elbet kaldıramayacak ama o zamana kadar bence gayet iyi gibi. Uzun uzun yazdım. Aynı süreçleri kaçıncı yaşayışım, uğraşmazsınız belki diye.

Şimdilik bu kadar. An itibari ile ben memnunum. YTD

Not: Arkadaşını getir muhabbeti varmış. 40 TL 6 ay indirim diyor. Değer mi bilmem ama Davet için: sabitintoim.netgsm.com.tr/yenibasvuru?refno=NTGZLASL9

Eski mesaj,
NetGsm Ev için internet hizmetini kullanan var mı?
Ücret uygun duruyor ama kullanan arkadaşlardan tavsiye lazım.
Bir de olaki geçersek DAVET KODU olan var mıdır?

Not: Eğer geçersem buradan deneyimlerimi de paylaşırım inş.
Sizin linkten başvuru yaptım hocam bakalım iyi çıkacak mı?

Ben şimdilik çok memnunum hocam. Milenicom sinir etmişti. Bu iyi gibi maşallah

Geri