Netgsm kullanmış olan var mı?

Kodla Büyü
merhaba, Netgsm kullanan var mı?, önerir misiniz, şu an kullanmış olduğum ev internetinden memnun olmadığım için değiştirmeyi düşünüyorum
https://www.netgsm.com.tr/internet/
internet değil de çocukların akıllı saatlerine takılı olan sim kartlarını taşıdım, 2-3 aydır kullanıyorlar, hiçbir problem yaşamadım, müşteri hizmetleride bi kaç sorunda hızlı çözümler üretti, neti nasıldır bilmiyorum ama.

ADSL/VDSL hizmet hangi şirketten alınırsa alınsın altyapı Türk Telekom’a ait …

internet değil de çocukların akıllı saatlerine takılı olan sim kartlarını taşıdım, 2-3 aydır kullanıyorlar, hiçbir problem yaşamadım, müşteri hizmetleride bi kaç sorunda hızlı çözümler üretti, neti nasıldır bilmiyorum ama.
Internet aliyormu akilli saat. Sadece aramami

Internet aliyormu akilli saat. Sadece aramami
Şöyle söyleyeyim, akıllı saatte internet var ama tek işlevi bizim telefonlara kurduğumuz uygulama ile saati tanımlıyoruz, akıllı saate yine uygulama üzerinden rehber ekliyoruz, konumu baz istayonuna göre belirleyebiyoruz, bunun gibi bir kaç işlem daha var. onun dışında internetlik durumu yok. zaten 1gb internet var hatlarında.

Oğlumun saatinde kullandığı hattı netgsm'e taşıma yapıyorum. Kendi hattımı da taşıma düşüncem var ve müşteri hizmetlerine sorduğumda;
Yapı Kredi, A&T Bank,
Hadi (T.O.M. Bank),
TEB,
Papara,
Kuveyt Türk,
Türkiye İş Bankası,
Garanti BBVA,
Ziraat Bankası,
Halkbank,
Denizbank,
Şekerbank ve
Emlak Katılım Bankası
bu bankalarla entegrasyon sağlandığını söylediler. Netgsm kullanan var mı bu bankalarda girişte, alışverişte vs sıkıntı oluyor mu? Kredi kartım Vakıfbank'ta Öğretmen kart. Listede Vakıfbank yok. Muhtemelen sorun yaşar gibi duruyor. Bilgisi olan var mı?

Oğlumun saatinde kullandığı hattı netgsm'e taşıma yapıyorum. Kendi hattımı da taşıma düşüncem var ve müşteri hizmetlerine sorduğumda;

bu bankalarla entegrasyon sağlandığını söylediler. Netgsm kullanan var mı bu bankalarda girişte, alışverişte vs sıkıntı oluyor mu? Kredi kartım Vakıfbank'ta Öğretmen kart. Listede Vakıfbank yok. Muhtemelen sorun yaşar gibi duruyor. Bilgisi olan var mı?
Evet sorun olacak. Ayrıca yurt dışı cihazlar çalışmıyor kayıtlı dahi olsada

Geri