Netop YARDIM!!!

Kodla Büyü

ayayse

Üye
Arkadaşlar Netop prıgramını kullanıyorum, bütün öğrencileri rahatlıkla görebiliyorum ve her işlemi yapabiliyorum. Sorunum öğrenci bilgisayarlarına kendi masaüstümü gösteremiyorum. Öğrenci Seçip enter screen dediğimde öğrenci bilgisayar ekranı kararıyor ve hiçbir şey görünmüyor, kendi ekranımı gösteremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum :(

ekran çözünürlüklerinden oluyor bazen hocam. ikinizinde ekran çözünürlüklerini 1024 768 yapın bi deneyin.

arkadaşlar bana acil ilacı lazım yanımda getirmemişim gönderebilir misiniz,,, :mrgreen:

Atungad hocam teşekkür ederim yardımınız için... denedim ama olmadı :( kurcalamaya devam diyorum :D

hocam güvenlik duvarı veya antivirüs varsa oda engel olur. onun ayarlarına bakın.

Atungad hocam kurcalaya kurcalaya amacıma ulaştım yardımlarınız için teşekkür ederim :) Options- demonstrate ayarlarını kurcaladım sorun halloldu sınıfçak çok mesutuz :)

Okulda Vestel promega pc lerden oluşan sınıfta sadece 2 bilgisayar -yeni format atılmış- hiçbir sorunu olmamasına rağmen netop programı çalışmıyor. Program kuruluyor fakat ayarların yapıldığı wizard ekranı çalıştığında pc donup kalıyor. Sadece 2 bilgisayar bu şekilde oluyor diğer 13 pc de aynı program hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Denemediğim bir şey kalmadı bende sonunda pes ettim netop ı kaldırdım o pc lerden. Sizin çözüm öneriniz var mı acaba sorun hakkında?

Geri