netsupport çok geç bağlanıyor

Kodla Büyü

bilgisayarcım

Aktif Üye
okulda netsupportun 8,5 versiyonunu kullanıyorum. 17 öğrenci bilgisayarım var. ilk başlarda hızlı bir şekilde tüm bilgisayarları görmesine ragmen şimdi çok geç buluyor bilgisayarları. bir bilgisayara çift tıklayıp müdahele etmeye kalktığımda bilgisayar donuyor ve öğrenci bilgisayarına yine geç bağlanıyor. sorun ne olabilir. yardımcı olursanız sevinirim

netopscholl kullan hocam ben kullanıyorum hiç sıkıntı yok

şunları yapabilirsin

deepfreze yerine shodowdefender kullan

senin pc yani öğretmen pc sinin format çekilme yada imaj alma zamanı gelmiş yap, pcnizdeki harddiskiniz doldukça pc yavaşlar. azaltın,

internet kafe gibi öğretmen pc sinin de donanımı kuvvetli olmalıdır. ram ını yükseltebilirsin. bir öneri

21 pc yi yönetiyorum. netopscholl ile işe yarıyor bazen kendi ekranımı gösterirken bir iki pc ye görüntü varmıyor. o zamanda o bilgisayarlardaki açık olan uygulamarın kapatılmasını istiyorum internet yada resim programı gibi kapatıyorlar tekrar deniyince giriyor. türkçe olması programın iyi işe yarıyor

teşekkürler. 2. dönem için deneyebilirim dediklerinizi. şuan ders yoğunluğundan tüm deepfreezeleri ve netsupportları kaldırmak zaman alacak.

Geri