NETSUPPORT 10.50.02 (SON SÜRÜM FULL) kurulum

Kodla Büyü

tecnoteacher

Aktif Üye
Arkadaşlardan gelen istekler doğrultusunda Netsupport 10.50.02 kurulumunu göstermek istedim. NSS 10.01 in kurulumu forumda varmış . İncelemem sonucunda fark olmadığın gördüm.Linkini ekliyorum.Bunu hazırlayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Kendim hazırledığım RESİMLİ KURULUM dosyasını da ekliyorum. Artık hangisini arzu ederseniz.İYİ GÜNLERDE KULLANINIZ

bts-kontrol-programlari-netsupport-netop-vs-f105/nss-10-01-kurulumu-resimli-anlatim-t31318.html

Ekli dosyalar

• NSS.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 8,166
emeğine sağlık hocam, çok güzel bi anlatım olmuş :+1:

ama keşke ayrı bir dosya halinde değilde direk foruma resimli anlatımını yapsaydın :idea:

öğretmen bilgisayarına tutor, öğrenci bilgisayarlarına kurarkende sutudentmi olacak?

mustafayilmaz28' Alıntı:
Hocam Kurdumda..Emeğe Teşekkürler..fakat kullanımında sıkıntılarım var onuda başka bir başlıkta açtım..Bir bakarsanız çok çok makbule de geçer :oops:
http://www.bilgisayarbilisim.net/bt...-kulaniminda-yadimci-kaynak-lazim-t34033.html
hocam şu an bilgisayarımda program kurulu olmadğından sizi yanlış yönlendirmeyeyim.Başlığı inceledim. sorunlarınızın çözümü var.Pazartesi eklerim. ama bu arada hatırlayan arkadaşlarda yardımcığ olabilir

Valla bu site yonetimi super ha. Benim verdiğim konuyu illegal diye silmişler. Programın adresi varya o yuzden heralde. 4shared a upload edip ordan da aratmayı anlatanın yada resimli olarak kırmayı gosterenin ki illegal olmamış süppperrr. Ahan da o ilk paylaşımımda daha da paylaşırsam :-1: 2 olsun.

arkadaşlar win7 de kurdum.2 kullanıcı var bilgisayarda.ben admin girmiş olmama rağmen aktive etmiyor..run as admin yazıyor..neden ola??

cepola' Alıntı:
Valla bu site yonetimi super ha. Benim verdiğim konuyu illegal diye silmişler. Programın adresi varya o yuzden heralde. 4shared a upload edip ordan da aratmayı anlatanın yada resimli olarak kırmayı gosterenin ki illegal olmamış süppperrr. Ahan da o ilk paylaşımımda daha da paylaşırsam :-1: 2 olsun.

:+1: haklısın..

VİSTA YÜKLÜ BİLGİSAYARLARA KURDUM ANCAK ÖĞRENCİ BİLGİSAYARLARINI GÖRMESİNE RAĞMEN BAĞLANAMIYOR. BİRDE AÇILIRKEN ANA BİL. NETWOORK VEYA CLASSROOM SEÇMEMİ İSTİYOR. HANGİSİNİ SEÇMELİYİM VE DAHA SONRA NELER YAPMALIYIM?

hakansia' Alıntı:
VİSTA YÜKLÜ BİLGİSAYARLARA KURDUM ANCAK ÖĞRENCİ BİLGİSAYARLARINI GÖRMESİNE RAĞMEN BAĞLANAMIYOR. BİRDE AÇILIRKEN ANA BİL. NETWOORK VEYA CLASSROOM SEÇMEMİ İSTİYOR. HANGİSİNİ SEÇMELİYİM VE DAHA SONRA NELER YAPMALIYIM?

Arkadaşlar bu sorun bendede var nss 10.51 kurdum. öğrenci bilgisayarlarını ip olarak görüyorum fakat bağlanmaya çalışırken user password penceresi geliyor burayı nasıl atlamam gerekiyor.

arkadaslar 10.50.0014 surumunun seriali cragini bulan warsa özelden pm atabilirmii acil lazım yaa

Vista'da kurdum. Öğrenci bilgisayarlarının ağ yapılandırması da tam. Öğretmen ve öğrenci bilgisayarları aynı çalışma grubunda fakat netsupport tutor hiç bir bilgisayarı bulamıyor. Güvenlik duvarı ayarlarını da yaptım bilgisayarların, görmüyor. Bi kere bile bulamadı hiç bir bilgisayarı modify known list'te. 2 yıldır aynı sistemde çalışıyordu, bu yıl böyle bir sorunla karşılaştım...

Geri