netsupport 10 bazen görüyor bazen görmüyor

Kodla Büyü

ekicimert

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar labda 5 tane ubakdan gelen vestel pc var vista kurulu öğretmen bilgisayarı P4 3.0 xp kurulu, hepsine netsupport kurdum bazı zamanlarda 5 inide görebiliyorum bazı zamanlarda bilgisayarlardan 2 tanesi veya 3 tanesi görünmüyor. İp verme işlemi yapılmış durumda ağa bağlanmada bi sıkıntı yok bilgisayarlarda.. Daha önce başına gelmiş arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Benımde oyle bır problemım var kapatıp acıyorum programı bkaıyorum kendılıgınden gelmıs hocam.. Tabı bızım pcler bıraz agır ondan da oluyor da..Kesın bır nedenı vardır:(

hocam ağda bilgisayarlar birbirini görüyomu bende de aynı sorun vardı güvenlik duvarlarını kapattım eset i kaldırım 20 bilgisayarla sorunsuz bağlanıyo şimdi nss

ağda hepsi birbirini görüyor hocam, işin can sıkıcı tarafıda bazen görüp bazen görmemesi hocam olmazsa güvenlik duvarlarını kaldırmayı deneyim bi dediğiniz gibi

Benim BT sınıfımda da aynı soru var. 17tane vestel XP bilgisayarlardan bazen hepsini görüyor bazen de 4 5 tanesini görmüyor. Anlamadım gitti :eek:

bugün yine bir tanesi görmedi gittim görmeyen makineyi kapattım sonra nss ile açtım onuda görmeye başladı, belki şans belkide soruna geçici bir çözüm arkadaşlar.. saygılar

Hocam bende 10.02 vardı süperdi hepsini görüyordu bağlantılarda bir problem yoktu.Fakat neti engelleme gibi özellikleri yoktu.
10.05 kurdum süper herşeyi yapabilirsun fakat bağlantılarda problemler çıkmaya başladı.Arada bir gidip gidip geliyor.
10.02 ye geri dönücem.Sürümlerle alakalı problem olabilir hocam
Heralde özellik olayı artınca bağlantılarda sorunlar olabiliyor.

hımm teşekkürler hocam aklımda bulunsun işlerden kafamı kaldırıp boş bi vaktimde o sürümü arayıp bide onu deneyeyim çok teşekkürler

Geri