netsupport 11 de öğrenciye izlettirirken ağırlaşma

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
nss 11 kurdum. sınıfımda projeksiyon yok o yüzden kendi ekranımı gösteriyom öğrencilere nss vasıtasıyla. fakat sadece chrome veya explorer den bi şeyler göstermeye kalktığımda acayip ağırlaşma oluyor fare gidiyor ama atlayarak gidiyor . bu tarz bi durumla karşılaşan oldu mu

Hocam windowsun görsel efektleri minimuma çek, bir de öğrenci bilgisayarlarının işletim sistemi ne?

benim öğrenci bilgisayarlarında vista kuruluyken aynı sey basıma geldi. xp kurdum hepsine, ana bilgisayar 7, sıkıntısız kullanıyorum,

lab 15+1.

öğretmen windows 7 öğrenciler windows xp yani wordde kasma yok nete bağlanınca ağ ile ilgili bişeyler var gibi sanki ama bulamadım bi türlü

bende de donma oluyor hatta ders boyu donup kalıyor :| bi slayt açıyorum hop iflas ediyor :( ofice 2010 olduğu için mi öyle acep 2003e düşürsemmi ofis modelini diye düşünüyorum . video zaten hak getire izlemek ne mümkün. ne yapacağımı bilmiyorum ama bu sorunu bir an önce çözmem gerekiyor projeksiyon yok, öğrenciler tariflede yapamiyolar haliyle.

arkadaşlar ben bu programı yeni kullanmaya başladım yeni yeni çözmeye çalışıyorum da öğretmen bilgisayarının görüntüsünü öğrenci bilgisayarına aktarmak için hangi butona basıyoruz bana yardımcı olabilir misiniz.? anlatımlar da hep ingilizce :(

tamam hocam sağolun yarın okulda deniyecem aslında birçok butona bastım deneme yanılma yoluıyla öğrenmek için demek gözden kaçmış

aynı sorun bende de var özellikle chrome ve explorer acılınca ölüyor ee web tasarım dersınde ne yapacaz bi fikri olan var mı bu konuda ben labda 3 tane ayrı switch oldugundan yawastır diye düşündüm ama anladım program yawas eski sürümleri iyidi ben onlara bi yöneleyim.

Geri