NETSUPPORT ACİL YARDIM.

Kodla Büyü

emretr6

Üye
hazır nessupport kurulu lab.ı kullanmışdım daha önce ama ilk defa başka lab. da kendim kurmayı denedim ama olmadı. netsupportu çok hızlı bir lab programı olarak gördüğümden ilk işim lab.a netsuport yüklemek oldu. fakat 10.5 den eski versiyonları kurmama izin vermedi. bende 10.5 indirdim kurtum. lab da internet bağlantısı yok. elle ıp vererek pc ler arası ağı kurdum. netop school lab.da çalışıyor ama ben netsupport istiyorum. netsupport programında ağda olan pc leri bir başka ekranda görebiliyorum ama programın içinde o bilgisayarları göremiyorum. ne yaptıysam olmadı.nerede haata yapıyorum acaba?

Birincisi Kullandığınız işletim sistemi nedir?
Windows Vista ve 7 ise UAC kapatmanız gerekiyor.
İkincisi netsupport tu kurduğunuz bilgisayarlardaki ağı İş Ağı olarak tanımlayın sonra İş ağinin özelliklerinden;
Ağ Bulmayı Aç aktif olmalı, Dosya ve Yazıcı Paylaşımını açmalısın, Parola Korumalı paylaşımı kapat seçili olmalı.
sonra programlar çalıştırılırken Erişime İzin ver seçeneklerini seçmelisin.

teşekkür ederim.win xp kullanıyorum. dediklerinin hiç birini yapmamıştım. yarın okulda bi deniyeyim.

ha bide 10.5 den daha düşük bir versiyon kullanabilme ihtimalim yokmu. daha düşük versiyonu kuramuyorum. illaki yenisi diyor.?

ben 8.5 versiyonunu kurdum daha bir ay önce yeniden.nasıl öyle bir hata veriyor anlamadım.

emretr6' Alıntı:
ha bide 10.5 den daha düşük bir versiyon kullanabilme ihtimalim yokmu. daha düşük versiyonu kuramuyorum. illaki yenisi diyor.?

Kurulum ve ilaçlama esnasında interneti geçici olarak devre dışı bırakarak deneyin.

Kesinlikle işlemler yapılırken ağ bağlantısını gecici süre devre dışı bırakırsanız sorun yaşamazsınız...

Geri