netsupport başlangıçta donuyor

Kodla Büyü

karekedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir öğrenci bilgisayarına yeni format attım netsupport u kurdum ama netsupport bilgisayarın açılışında donuyor. Sorunu ne olabilir sizce?

o sorunu ben de yaşıyorum, bir bilgisi olan varsa nedeni nedir? çözümü nedir? yardımınızı bekliyoruz, şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar sorunun nnedeni autorun .inf virüsleri ile birlikte çalışan trojen .format atarken cvd d yede fornat atın eğer onlara atmışsan muhtemelen flash belleğinde bu virüslerden vardır kolay gelsin

turkishromeo' Alıntı:
arkadaşlar sorunun nnedeni autorun .inf virüsleri ile birlikte çalışan trojen .format atarken cvd d yede fornat atın eğer onlara atmışsan muhtemelen flash belleğinde bu virüslerden vardır kolay gelsin

teşekkürler dostup promlemin nedeni dediğin gibiymiş çok sağol.

tarattım ama düzelmedi yeniden mi format atcammm yaaa. donuyo yine düzeltemedim bi türlü

karakedi hocam sen tarattın temizledin mi nasıl halloldu peki ben de virüs de bulamıyo ama donuyo önceki gün sorun yoktu bugün görmüyo virüs büyük ihtimalle ama..

evet hocam bende makinelere image attım ve netsupport kurdum ama açılışta client programı donuyor. autorun.inf dosyalarını silen bat dosyaları ile taratıyorum, autorunları siliyorum daha sonra netsupport client programını tekrar çalıştırıyorum, problemsiz açılıyor tutor ile bağlantı kurabiliyorum. ama makineyi açıp kapattığım zaman tekrar client programı donuyor. tam gün lab. ile uğraştım ve bir çözüm bulamadım. yarın tekrar devam edecem bir çözüm bulursam buraya yazarım.

ben yarın şunu deniyecem. bir tane bat dosyası hazırladım. bununla autorunları temizleyecem. ama temizleyeme başlamadan önce ethernet kablolarını çekecem. autorun.infler ağ üzerinden gelio olabilir diye düşünüyorum. umarım öle olur :) işe yararsa yazarım

Arkadaşlar konu uzun zaman önce açılmış ama ben de aynı problemi yaşıyorum. Sorunu çözdüyseniz çözümü paylaşırsanız sevinirim.

Bu sorunla uğraşan arkadaşlardan sonuca ulaşan yok mu :?: :cry:
Çözüm bulan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

arkadaşlar sorunu çözdüm aynı durumda olan arkadaşlar vardır bu yolla sorundan kurtulabilirsiniz... Sorunu yaratan autorun.inf isimli bir virüsten kaynaklanıyor, bu virüsü kill amvo virus isimli programla silebilirsiniz. Kolay gelsin...

Geri