Netsupport Client Sorunu

Kodla Büyü

ntopcu2

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, BT Lab'ta 12 adet bilgisayar var hepsinde timefreeze yüklü. Bilgisayarlardan 4 tanesi ana makinede görünmüyor. Formatlayıp tekrar kurdum yine sorun devam ediyor. Daha önce böyle bir sorun yaşayıp çözen oldu mu ? Timefreze yüklü olduğundan netspoortta sorun olduğunu sanmıyorum. Ana makinede mi sorun var acaba?

öğretmen yazılımında ayarlarda böyle bir bölüm var bunu aktif etmen daha iyi ipler değişince sıkıntı olmuyor.

ayrıca öğrenci bilgisayarındaki network ayarlarını kontrol etmen gerekiyor firewall engeli var mı diye (öğrenci bilgisayarında)
bir de geçen fark ettim client32.exe dosyasına tıklayınca hemen bağlandılar.(öğrenci bilgisayarında)

Ekli dosyalar

• dosya 1.jpg
    dosya 1.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 32
  • dosya 3.jpg
    dosya 3.jpg
    201.1 KB · Görüntüleme: 31
  • dosya 2.jpg
    dosya 2.jpg
    69.8 KB · Görüntüleme: 32
öğretmen yazılımında ayarlarda böyle bir bölüm var bunu aktif etmen daha iyi ipler değişince sıkıntı olmuyor.

ayrıca öğrenci bilgisayarındaki network ayarlarını kontrol etmen gerekiyor firewall engeli var mı diye (öğrenci bilgisayarında)
bir de geçen fark ettim client32.exe dosyasına tıklayınca hemen bağlandılar.(öğrenci bilgisayarında)
Aktif ettim hocam bir öğrenci bilgisayarında sorun var sadece.

Geri