netsupport ekran paylaşımı

Kodla Büyü

savas3457

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hangi netsupport sürümünde öğrenci bilgisayarına öğretmen ekranını paylaşma özelliği var projektorum arızalandı şimdilik böle yürütmem lazım.

Hocam Netsupport 9.02 de herhangi bir öğrenci bilgisayarını seçiyorsun exhibit show gibi bi seçenek var öğrenci bilgisayarı bütün pc lere dağılıyor istersen kontrolü ona verirsin istersen sen alırsın. Ayrıca kendi bilgisayarınıda dağıtabiliyorsun bu sürümde her yönden harika.

bütün öğrenci bilgisayarlarına aynı anda ekranımı payşaşabilir miyim?

evet paylasabılırsınız bıraz kasılıyor bırde ufak tefen yavaslama oluyor o kadar ama vıdeo falan gostermeye kalkma sakın

yok hocam o kadarını kaldırmaz zaten konu anlatımlarını bu şekilde yapmak istiyorum şimdilik

hocam ister tek tek, istersen belli bir öğrenci grubuna, istersen tüm sınıfa kendi monitörünüzdeki görüntüyü gönderebiliyorsunuz. show menüsündeki ilk seçenek ile bunu yapıyorsunuz. belli bir grubu seçtiğinizde ya da tüm sınıfı seçtiğinizdeyse show yani gösterme işlemi için açılan pencerede "these clients" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar yarın denicem tekrar sağolun...

Ben daha önceki çalıştığım yerde Gigabit ağ kurmuştum. Çok verimli çalışıyordu. İyi bir gigabit ağ ile bu iş çok iyi oluyor.

evet hocalarım açıklamışlar fakat bende destekleyici bir açıklama adına:evet hocam netsupport school ile kendi bilgisayarınızın ekranını ister bir tane öğrenci bilgisayarına,istersenizde bütün ekranlara paylaşabilirsiniz..

Geri