Netsupport Power Management sorunu Version 10.70

Kodla Büyü

cemal1923

Üye
Herkese merhaba;
Arkadaşlar Netsupport programında daha önce kullanmakta olduğum bilgisayar açma kapama menüsü artık çıkmıyoru, konu ile alakalı olarak sitede araştırma yaptım ve aşağıdakileri uyguladım..
1- Programı uninstaller tarzı bi program ile kaldırıp bütün kayıt defteri ayarlarının silinmesini sağladım, hatta program files den programın klasörünüde sildim.
2- sonra yeniden kurdum ama sonuç aynı..

sorun şı ki clienlerle ilgili hiçbirşey yapmadım zaten onlarda pc store yüklü donmuş durumdala öğretmen makinasındada bi sıkıntı yok zaten açma kapama ahriç bütün işlemleri yapabiliyorum..

Sadece açma kapama yok, menüde bile ok işareti var ama bir şey çıkmıyor, son çare makinayı formatlamak ama onuda hiç istemiyorum..

Yardımlarınız bekliyorum..

araç çubuğuna sağ tıklayıp özelleştir dedikten sonra eklenebilecek komutlar arasında aç, kapat yok mu?

Hocam dediğiniz şekilde customize deyip baktım malesef yok, o penceredeki reset butonunada bastım yine değişen bir sonuç yok, acaba programı tam olarak kaldıramıyorum mu bilgisayardan ?

Programı yeniden kurmadan önce kaldırırken kullandığım program your un-installer..

Geri