NetSupport School 10.60.2 Görüntü Paylaşımı Sorunu

Kodla Büyü

fehgen

Üye
Arkadaşlar, lab ana bilgisayarına format attım daha sonra diğer bilgisayarlarada yeniden netsupportu kurdum. Her şey çok güzel çalışıyor ancak öğrencilere ana makinanın görüntüsünü
paylaşmak istediğimde görüntü paylaşma sadece ana makinede başlıyor öğrenci bilgisayarları serbest takılıyor. Tek bir bilgisayar seçtiğimde sorun yok ama bir den fazla seçimde
paylaşım olmuyor. Bunu dışındaki bütün özellikler çok iyi çalışıyor. Sorun hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum, herkese iyi çalışmalar.

bende de öğretmen bilgisayarını gösterirken felaket kasılıyor kendinden geçiyor. ama artık öğretmen bilgisayarını göstermeyi bıraktım genelde 1 numaralı öğrencinin bilgisayarın görüntüsünü yansıtıyom. hem öğrencilerin ekranlarıyla aynı takip etmeleri filan da rahat sıkıntı yok.

Bu yazılıma benzer LanSchool var. Öğretmen bilgisayarlarda bu tip sorunlarla karşılaşmıyorsun. Fiyat olarak da uygun ayrıca... bir de ücretsiz lite versiyonu var. Lancshool'un kendi sitesinden bulabilirsiniz. Zaten yakın zamanda Lenova satın almış, bir deneyin bence :+1:

bütün bilgisayarlara kurarsak maliyeti epey artar ki bu tarz programlar 15 eurodan aşşa olmaz gibi 20 bilgisayar yapar 300 euro :D

30 dolardan 20 bilgisayar 600 dolar
bizim okul-aile birliği bütçesi 4bin tl daha ödemeler var o da yeni çay yaptıkta oldu . sene sonuna kadar daha neler harcarız kimbilir.

Geri