NetSupport School ACİL Yardım

Kodla Büyü
internetsiz çalışır fabrika ayarları ilk başta yeterli gelir özelliklerini kurcaladıkça veya araştırdıkça öğrenirsin

internete gerek yok çalışması için.

2 soruda benden.

kablosuz ağda randuman verirmi
win8 de çalışan versiyonu varmı varsa elinde olan varmı

xasi05x' Alıntı:
internete gerek yok çalışması için.

2 soruda benden.

kablosuz ağda randuman verirmi
win8 de çalışan versiyonu varmı varsa elinde olan varmı

ben kablosuz bağlanan 2 makinayla rahat iletişim kuruyorum. 7 ile sorunsuz çalışıyor. 8 de de sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Mehmetallica' Alıntı:
NSS programı internetsiz ağda çalışır mı bir de kurulumlar yaptıktan sonra ilk ayarlar nelerdir ACİL!

hocam çalışır. hatırladığım kadarıyla ip leri elle ver bilgisayarların. muhtemelen bu yöntem ile çözülecektir. ben neredeyse 1 yıl kesintisiz, geri kalan zamanlarda da (idarenin işi olduğu zaman internette) internet erişimini elle keserek internetsiz kullanmışlığım vardı zamanında.

Bir soruda ben sorayım bari konusu açılmışken :)

Öğrenci bilgisayarları XP öğretmen bilgisayarı win8 olsa olur mu bağlantı kurulur mu?

zlatanibo' Alıntı:

Öğrenci bilgisayarları XP öğretmen bilgisayarı win8 olsa olur mu bağlantı kurulur mu?

hocam öğretmen pc win 7 öğrenci pcler xp iken çok rahat çaılısıyor. Yine rahatlıkla çalışır bence.

aakcakaza' Alıntı:
zlatanibo' Alıntı:

hocam öğretmen pc win 7 öğrenci pcler xp iken çok rahat çaılısıyor. Yine rahatlıkla çalışır bence.

pekala ben de bir soru sorayım. öğretmen bilgisayarı xp, öğrenci bilgisayarı 98 ise çalışır mı :) ne diyorsunuz (hani kesin çalışır da başına gelen var mı)

Geri