Netsupport School da Zamanlama

Kodla Büyü

bormut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mrb arkdaşlar Netsupport School da öğrencilere oturum açarken internet kafelerde oldugu gibi zamanlı aça bilir miyiz. mesela öğrenci yarım saatten fazla oturamasın.

evet arkadaşlar ya banada cok lazım eğer böyle bişey varsa bizi bilgilendirin

yibo da çalıştığım için oturan öğrenci kalkmak bilmiyo yarım saat ya da 20 dk olacak şekilde ayarlaya bilrsem süper olacak yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

bormut' Alıntı:
yibo da çalıştığım için oturan öğrenci kalkmak bilmiyo yarım saat ya da 20 dk olacak şekilde ayarlaya bilrsem süper olacak yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

evet benimde aynı problemim var bşka şekilde halletmeye çalışıyorum ama bunu da öğrensek güzel olacak:)

ozkancanan' Alıntı:
bormut' Alıntı:

evet benimde aynı problemim var bşka şekilde halletmeye çalışıyorum ama bunu da öğrensek güzel olacak:)

hocam siz ne şekilde çözüm buldunuz bu olaya

hocam ben grup şeklinde alıyorum sınıfa, her grubun süresi 30 dk. süre bitince tüm pcleri kilitliyorum, ikinci grubu alıyorum. Tek tek alınca zor oluyor kim girdi kim çıktı belli olmuyor, 15 şer kişilik grupla sorun kısmende olsa çözülüyor.

Geri