netsupport school kitleniyor

Kodla Büyü

islem

Site Gezgini
netsupport school programını kullanırken öğretmen bilgisayarını ögrencilere açtığımda bazı öğrenci bilgisayarları açtığım ilk görüntüde kitlenip kalıyor bu durumdan kurtulmak için öğrenci bilgisayarını resetlenmesi gerekiyor.Fakat öğretmen bilgisayarındaki görüntüyü öğrenci bilgisayarı kitlenmeden aktarmak istiyorum bu durumu nasıl çözüme ulaştırabilirim yardımcı olurmusunuz.

aynı sorun bende de var.benimde güzel güzel çalışan netsupport iş ders anlatmaya gelince su koyveriyor.Bilgisayarlar kitleniyor.olmayacağı varsa ne yaparsan yap olmuyor. bütün hepsine tekrar yükledim olmadı elle ipleri değiştirdim olmadı..

valla arkadaşlar geçen sene yeni bir lab kurulmustu. kablolamayi diğer hoca öğrencilerle yaptı ancak sene içinde çok sıkıntı yaşadım. bu sene birkaç bilgisayar daha aldirdim laba ve elektrik tesisati ile ağ tesisatini kendim döşedim. elektirik ve ağ kablolarinin arasinda yaklaşik 50 cm aralik biraktim ve tek tek formatladim. 24 makine tek bir switche bağlı. öğretmen makinesi ise bunun dışındaki 8portluk switche bağlı.hiç bir sikinti yaşamadim. ancak sizin sorun hakkinda şu yorumu yapabilirm ya swithciniz tam olarak isteklerinizi karşilamiyor yada kablolarda bir sikinti var ezklik vs gibi anlarda bu tür problemleri yaşayabiliyoruz... gözünüze kestirdiğiniz ezik kablolari yeniden döşmenizi tavsiye ederim

Geri