Netsupport School Professional 10.50.5

Kodla Büyü

surocan

Aktif Üye
Netsupport School Professional 10.50.5

NetSupport Okulu sınıf eğitim yazılımı çözümü lider, yetenek talimat ile, monitör ve Öğrenciler ya bireysel etkileşim, bir ön-grup olarak tanımlanan veya genel sınıfa Öğretmenler sağlamaktadır. Birleştiren, gerçek zamanlı Tanıtım ve Annotation araçları, yenilikçi bir özel test paketi, Internet ve Uygulama kontrolü, otomatik Ders Planları ile Yazıcı Yönetimi, Instant Messenger kontrolü, İçerik İzleme ve Masaüstü Güvenlik, NetSupport School bu son sürümü yükselir sınıfta bilgisayar izleme gelişmiş meydan okuma ve günümüz modern sınıf ihtiyaçlarına hizmet eder.

http://www.enterupload.com/48aaqhi2h01o ... 5.rar.html

Zizu_' Alıntı:
Arkadaşlar bu sürümü labında düzgün bir şekilde kullanabilen var mı
Ben daha önce denedim ama :( problemler vardı..MEsela Öğrenci Ekranlarını tekil olarak açtığım zaman( öğrenci makinelerinde ) ekran kararıyor..yani benim yaptıklarımı göremiyorlar..(bu belkide ayarlardan kaynaklı)
ama internet ,msn engelleme felan çalışmıyordu...Normal yapmam gerekenleri yaptığımdan bir türlü engelleyemedim.. :(

Zizu_' Alıntı:
Arkadaşlar bu sürümü labında düzgün bir şekilde kullanabilen var mı
Arkadaşlar kesinlikle yükleyin bu sürümünü baya artılar var
1.Clientlerin ses ayarlarına mudahale edebiliyorsunuz Mute ses kısma seçenekleri var
2.Yazıcı erişimine hükmedebiliyorsunuz
3.Cd USB bağlantılarına hükmedebiliyorsunuz
4.Refresh daha kısa sürüyor.1-2 sn. Netsupport 9.02 de neredeyse 1-2 dk sürüyordu
incelesen daha neler çıkacak.

Siz hala 9.2 mi kullanıyorsunuz :wink:

Geri