netsupport school yardımmmm?????

Kodla Büyü

hlyzkn

Aktif Üye
Arkadaşlar netsupport school programını kurduktan sonra programı çalışltırıp simge durumuna getirince masaüstünde bir araç çubuğu beliriyor bu araç çubuğunu nasıl gizleyebilirim lütfen yardımmmm

o çubuk öğrencilerde gizleniyor hocam öğretmen olarak kurduysanız gizleme olmuyor.

hlyzkn' Alıntı:
Arkadaşlar netsupport school programını kurduktan sonra programı çalışltırıp simge durumuna getirince masaüstünde bir araç çubuğu beliriyor bu araç çubuğunu nasıl gizleyebilirim lütfen yardımmmm
Netop School kullanıyordum. Win7 de verimli çalışmadığı için netsupporta geçtim yenilerde. Bunun gibi bazı katı yönetim kurallaır nedeniyle uyuz oluyorum netsupporta. Yeterince yetenekli ama yeterince esnek bir program değil maalesef.

Evet hocam menüleri karıştırın oralardan biryerlerden kaldırılıyordu. Şu anda program bende yüklü olmadığı için tam söyleyemiyorum. Kurunca adım adım yazarım buraya.

hocab viev menüsü\current settings/student toolbar/Enaple student tolbar
sekmesini kaldır
sorun çözülür kolay gelsin

Hocam ama benim kaldırmak istediğim öğretmen araç çubuğu yani tutor olarak kurduğum bilgisayardaki araç çubuğunu kaldırmak istiyorum

özelden mesaj attım ama görmediniz herhalde @hlyzkn hocam. herkese faydalı olması amacıyla yapmanız gerekenler sırasıyla netsupport ekranında
1.view menüsünden current settings
2.user interface ekranından(solda) tutor seçeneğine tıkla
3.sağ tarafta en alttan ikinci (show tutor toolbar on minimizing) seçeneğinin işaretini kaldır
4.OK E bas.
İŞLEM TAMAM...KOLAY GELSİN

ELROND hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için sorunumu çözdüm özele yazdığınız msjı görmemişim Tekrar teşekkür ederim

hocam eğer nss 11 türkçeyi kullanıyorsanız görünüm/geçerli ayarlar/öğretici"simge durumunda küçültüldüğünde/öğretici araç çubuğunu göster"deki okeyi kaldır. İyi çalışmalar

Geri