NetSupport School yeni bir sürümü var hatası

Kodla Büyü

gokeristt

Üye
Arkadaşlar merhaba okulumuza yeni bir lab kuruldu bilgisayarlar win11 işletim sistemine sahip. NetSupport ....lama yapabilmek için 12 versiyonunu deniyorum. 11 ve 14'ü de denedim ama her seferinde .... yapma bölümüne geçemiyorum. Her türlü yardıma öneriye açığım. Aldığım uyarı daha yeni bir sürümü var onu yükleyiniz gibi. İnternet kapalı güvenlik duvarı kapalı şekilde denemeler yaptım.
1728814473102.png

Kurulu programları kaldırırken uninstaller programları (iobit uninstaller veya revo uninstaller vb) ile kaldırmak lazım ki kayıt defterindeki bilgileri de silsin. Kayıt defterindeki atık bilgiler yüzünden .... işlemi yapamıyor olabilirsiniz. CCleaner vb bir programı indirip içindeki araçlardan kayıt defteri temizleyicisini çalıştırıp kayıt defterindeki atık bilgileri temizledikten sonra ..... yaparsanız sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Kurulu programları kaldırırken uninstaller programları (iobit uninstaller veya revo uninstaller vb) ile kaldırmak lazım ki kayıt defterindeki bilgileri de silsin. Kayıt defterindeki atık bilgiler yüzünden .... işlemi yapamıyor olabilirsiniz. CCleaner vb bir programı indirip içindeki araçlardan kayıt defteri temizleyicisini çalıştırıp kayıt defterindeki atık bilgileri temizledikten sonra ..... yaparsanız sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
Daha önce netsupport kurulmamış bilgisayarlarla denedim sonuç değişmedi. Ccleaner kullanarak farklı sürümler denedim yine aynı yerde takılıyorum. 12 ya da 14 sürümü için kurulum ve ilaç dosyası varsa elinizde tekrar deneyebilirim. Win11 le ilgili bir sıkıntı mı diye düşünüyorum. Deneyen varsa cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler

Geri