Netsupport ta ıkı yonetıcı aynı anda gırebılırmı

Kodla Büyü

mfacil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
mudur tum okula kurmamı ıstedı o gırdıgınde ben goremıyorum labı bır cozumu varmı

NetSupport School Tutor açıkken bir başka Tutor bağlanamaz ama Tech Console bağlanır.
Müdüre NetSupprt School Tech Console ile yükleyin. Oradan girip baksın. Böylece müdür herkesi görür ama sen müdürü göremezsin.
Ben herkesi göreyim diyorsan kendin TechConsole aç.

c1han' Alıntı:
NetSupport School Tutor açıkken bir başka Tutor bağlanamaz ama Tech Console bağlanır.
Müdüre NetSupprt School Tech Console ile yükleyin. Oradan girip baksın. Böylece müdür herkesi görür ama sen müdürü göremezsin.
Ben herkesi göreyim diyorsan kendin TechConsole aç.

bunu bilmiyordum hocam sağol :+1:

Direk sorunla alakalı olmamak la birlikte bu konuyla ilgili bir eleştiri yapmak istiyorum biz bu programı çocukları gözlemlemek, kontrol etmek vb. eğitimsel anlamda bize sağladığı faydalardan dolayı kullanıyoruz.
müdürünüz sizin lab dahil bütün okulun bilgisayarlarını gözlemek mi istiyor, açıkçası bizim müdür böyle birşey isterse ben bunu kabul etmem, doğru bir tutum değil çünkü karşındaki herkes çocuk değil ki. Bizim okulda her sınıfta öğretmenlerin bilgisayarları var, bir öğretmen arkadaş bilgisayarındaki bir problem nedeniyle beni çağırdı gittiğimde dersi boştu bir siteden kıyafetlere bakıyordu kimisi de bankacılık işlemlerini yapıyor vs vs. şimdi müdür neden bilsin ki benim banka hesap bilgileri vb. yi müdüre ne? Boş dersinde öğretmen illaki akademik araştırma mı yapacak kafa dağıtmak için gazete okur, veya işi vardır internet bankacılığını kullanır vs vs. Ben kurmam, müdür kurarsa bütün arkadaşlara gerekli bilgiyi veririm.

Geri