NetSupport v11[ iOS ve Android desteği geldi ]

Kodla Büyü

schumix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Header_EN.jpg

NetSupport School v11 ile iOS ve Android desteği geldi. Mobil cihazınıza kuracağınız uygulama ile sınıfınızı okulun her yerinden kontrol edebileceksiniz.

Yeni Özellikler;
*New Question and Answer module to deliver student and peer assessment in seconds.
*New Tutor Assistant app for Apple iOS and Android devices to give teachers and teaching assistants the freedom to manage, monitor and engage with students on the move.
*Support for Google Chrome OS netbooks, allowing them to be monitored by a standard teacher PC.
*A wealth of new features for technicians, including the ability to set school-wide security profiles, apply 'Always on' restrictions and much more.
*Newly enhanced unique digital Student Journal to aid in lesson recording and improve the provision of content for students outside of the classroom.
*New Video Editor, allowing Replay Files (a previous screen recording) to be trimmed and edited before being exported to common video formats.
*File Transfer and Video performance now 10x faster and uses up to 50% less network bandwidth.

Bu özelliklerden en ilgi çekenleri , Tutor Assistant programıyla iOS ve android cihazlardan sınıfı kontrol edebilme özelliği, google chrome desteği ve 10 kat daha hızlı ve %50 daha az bant kullanma özelliği...

* Tutor Assistant iOS 4.3 veya üstü, Android 2.3 veya üstü cihazlara kurulabiliyor.

Android için Google Play Uygulama Linki > https://play.google.com/store/apps/deta ... .assistant
iOS için Appstore Linki > http://itunes.apple.com/app/netsupport- ... 91220?mt=8

Uygulama Önizleme için;
https://www.youtube.com/watch?v=v3Ew8JgAi8A

NetSupport v11 > http://www.netsupportschool.com/downloads.asp

arkadaşlar konuyu hortlaşmış oldum farkındayım ama bu uygulama hakkında bilgiye ihtiyacım var.
her zaman lab da bulunmuyorum ve okulun heryerinden labı takip etmek istiyorum.
android tele kurulum yaptım ama bağlantı sağlayamadım.
bilgi sahibi arkadaşlar varsa aramızda yardımlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekürler.

gülayhoca' Alıntı:
arkadaşlar konuyu hortlaşmış oldum farkındayım ama bu uygulama hakkında bilgiye ihtiyacım var.
her zaman lab da bulunmuyorum ve okulun heryerinden labı takip etmek istiyorum.
android tele kurulum yaptım ama bağlantı sağlayamadım.
bilgi sahibi arkadaşlar varsa aramızda yardımlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekürler.

Hocam wifi ile telefondan aynı ağda olacak şekilde bağlanıyorsunuz..

bilgisayardaki tutor assistant bölümünden ip alıp telefon arayuzunden gerekli bilgi ve ip adresini girip bağlanıyorsunuz..

Ama programdaki gibi tüm özellikleri kullanamıyorsunuz.

xorcistforyou' Alıntı:

bilgisayardaki tutor assistant bölümünden ip alıp telefon arayuzunden gerekli bilgi ve ip adresini girip bağlanıyorsunuz..

hocam cevap için çok teşekürler.
tudor assistant bölümündeki ip pcnin ip si ile aynı değilmi. pc ip adresini yazdım bağlanmadı.
tudor assistant bölümündeki ip ye nerden ulaşıyoruz.
şifre ve bağlantı noktasıda istiyo
şifre yok zaten, bağlantı noktası yapılandırma ayarlarındaki bağlantı noktasımı?

dün ne yaptıysam bağlantı kuramamıştım oysa bugün tak diye bağlandı :idea:
cok sevindim ama uygulama sanırım istediğimi vermiyo yada ben bilmiyorum.
her pc yi ayrı ayrı göremiyorum.
hepsini kısıtlayıp kapatabiliyorum, ileti gönderebiliyorum ama amacım hepsini tek tek görebilmekti.

gülayhoca' Alıntı:
xorcistforyou' Alıntı:

hocam cevap için çok teşekürler.
tudor assistant bölümündeki ip pcnin ip si ile aynı değilmi. pc ip adresini yazdım bağlanmadı.
tudor assistant bölümündeki ip ye nerden ulaşıyoruz.
şifre ve bağlantı noktasıda istiyo
şifre yok zaten, bağlantı noktası yapılandırma ayarlarındaki bağlantı noktasımı?

hocam öncelikle bilgisayarla aynı ağa bağlanıyorsunuz. netsupport schhol ekranında görünüm>geçerli ayarlar>tudor assistant kısmında bilgisayarınızın ip adresi bağlantı noktası ve ve parola kısımları gözüküyor. ama bunların gerçekleşmesi için öğreticinin çalışıyor olması gerek.

hocam öncelikle bilgisayarla aynı ağa bağlanıyorsunuz. netsupport schhol ekranında görünüm>geçerli ayarlar>tudor assistant kısmında bilgisayarınızın ip adresi bağlantı noktası ve ve parola kısımları gözüküyor. ama bunların gerçekleşmesi için öğreticinin çalışıyor olması gerek.
hocam ilginiz için teşekür ediyorum. şuan bağlantı kurdum zaten.
telefonu yan çevirince herbir pcyi ayrı ayrı gösteriyomuş :D şimdi farkettim
sorun çözüldü.

Android için lisans sorunu var mı?
yani direk kurunca çalışıyor mu?

Peki tabletlere kurup onları kontrol etme şansımız var mı acaba?

En son kurduğum ana bilgisayarda çalışmıyordu. En azından telefondan kontak kurarım artık bir şekilde. Hadi bakalım kolay gele.

tudor assistan için kullancı adı: deneme idi sifresi de 1234 tu. tudor assistan çalışıyordu da ama iphone ile bir türlü bağlanamadım.
hep "bağlantı başarısız. Hata:undifinied error:0" yazıyor. evde deneme amaçlı kurdum. wifi var. laptop kullanıyorum. sonuç yok.

adadeniz' Alıntı:
tudor assistan için kullancı adı: deneme idi sifresi de 1234 tu. tudor assistan çalışıyordu da ama iphone ile bir türlü bağlanamadım.
hep "bağlantı başarısız. Hata:undifinied error:0" yazıyor. evde deneme amaçlı kurdum. wifi var. laptop kullanıyorum. sonuç yok.
kullanıcı adı yerine ip adresi girin ben bağlayabildim. ama tutor kurduğum için kilitleme olmadı ama bağlandı sonuçta. denemelere devam edeceğim.

Geri