NetSupportSchol 10.51 Öğrenci Pc'ye bağlanırken şifre soruyo

Kodla Büyü

ilk3r

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar BT lab'ım Ubak casper bilgsayarlar. Windows vista yüklü ve panda 2008 antivirüs kullanıyorum. Sorunum tüm öğrenci bilgisayarlarına client kurdum. Ana bilgisayara ise tutor yükledim. öğrenci bilgisayarlarını ve ana bilgisayarları aynı çalışma grubuna ekledim ve ip leri elle verdim.

Herşey doğru yaptığımı düşünürken ana bilgisayar ilk önce client leri görmedi panda 2008 i devre dışı bıraktım bu sefer program öğrenci bilgisayarlarının ip lerini gördü fakat bağlanırken id ve password istedi. Bir türlü çözemedim arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

Ekran görüntüsü

Ağ paylaşım merkezinde;
Parola korumalı paylaşımı kapatın.
Güvenlik Duvarı engelleyebilir.
Kullanıcı Hesap Denetimini en alt seviyeye getirmeyi deneyin.

Şimdilik aklıma gelen bunlar hocam.Kolay gelsin.

Hocam sağolun. Yarın ilk fırsatta tavsiyelerinizi deneyeceğim. Başka arkadaşlarında fikirlerini bekliyorum.

valla bende buna benzer bir olayla karşılaştım birine xp yükledim ve gerekli tüm programları..ghost 2003 ile bootlu dvd yaptım dierlerini öle yükledim hocam sizede tavsiye ederim başka türlü baş edilmiyor...

hocam aynı lab dan bendede var
windows güvenlik duvarını kapat
pandanın sadece güvenlik duvarını kapat
bu şekilde sistemi kurdum.
yukarıda arkadaş bahsetmiş
parola korumalı paylaşım açık tı benim sistemde
hepisini kull adı meb şifreyi 123 verdim.
şu an sorun yok.

Sağolun arkadaşlar, bugün dediğiniz gibi yaptım 15 bilgisayardan 3ünü gördü diğerleri hala görmedi. Hafta sonu gidip hepsini tamamlamayı düşünüyorum. Aksi takdirde eğitim öğretim haftasında büyük sıkıntı çıkartacak. Drive vachine yide bu yüzden kurmayı ertelemiştim

Geri