netsupportta fazla görünen client

Kodla Büyü

pakers

Aktif Üye
15 bilgisayar var fakat netsupportta 17 client olarak gözüküyor bir türlü fazla olan clientleri kaldıramadım bu sorunu nasıl çözebilirim

school - modify known list - gereksiz clint'ları burdan remove ile kaldırabilirsiniz. aklıma gelen yöntem budur.

school - modify known list - properties'te bağlamak istediğiniz bilgisayarın ıp numarasını girin.hemen ekler.

bende de 2 ayrı lab var ve ikisnde de netsupport kurulu. Her iki lab da ders yapıldığında birbirine karşıyor.,Ağ adları farklı olmasında rağmen..Acaba bunları ayırabilmem mümkün mü? yardımlarınız için şimdide tşkler...

alibaba37' Alıntı:
bende de 2 ayrı lab var ve ikisnde de netsupport kurulu. Her iki lab da ders yapıldığında birbirine karşıyor.,Ağ adları farklı olmasında rağmen..Acaba bunları ayırabilmem mümkün mü? yardımlarınız için şimdide tşkler...

evet bu sorun bende de var. Ağ adları aynı fakat 2 lab.da birbirini görüyor ? Bu iki labı nasıl ayırabiliriz ?

Bende de aynı problem var. Ama bu hata benden kaynaklandı öğrenci pcsine NSSyi kurdum. Bu kurulumun ardından bilgisayar ismini değiştirdim. Öğretmen pcsinde program o bilgisayarları hatırlıyor ama şu an pasifler. Hata benden kaynaklandı. Söylediğiniz yöntemle kaldırmaya çalışacağım. Teşekkür ederim.

Geri