netsuppport school'da site engelleme nasıl oluyor?

Kodla Büyü
ozlem22' Alıntı:
çocukların acunn.com'a girmelerini istemiyorum. nasıl engelleyebilirim bu siteyi??

Hocam sol menüde Manage website access e tıklayın- sağ altta Restricted Websites yazan yerde ki yeşil renkli + butonuna tıklayın ve açılan pencereye website adresini yazın tamam deyin. Sonrasında Aşağıda yer alan kırmızı renkli x ile gösterilen Block Restreited a tılayın. Bu kadar. + butonu kullanarak istediğiniz kadar site yazabilir ve engelleyebilirsiniz. Sadece site adresi değil oraya yazacağınız kelimelerde engellenebilir.

ilk söylediklerinizi yapmıştım ama block restricted'a basmadığım için olmuyomuş..teşekkürler ;)

ben avast antivirüs kullanıyrum ordan ek korumada site engelleme ile yapıyorum netsupport da nasil bilmiyorum bir arkadaş daha iyi program bulmuş

guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/laboratuar-icin-harika-bir-programa-benziyor-t97939.html

mystreous' Alıntı:
Install Block programı kurdum rahatladım. Hiçbir program yükleyemiyorlar. Yüklemek istendiğinde şifre ekranı çıkıyor. şifreyi yazınca kurulum başlıyor. Ya da hiç şifre ekranı çıkmadan Uyarı yazısı "Sistem yöneticisi tarafından engellenmiştir" şeklinde yazı çıkmasını da sağlayabilirsiniz.
Bilgisayarda nelerin yapılmasını istemiyorsanız, onları engelleyebiliyorsunuz. Mesela masaüstünü değiştirmesin, dynedi açamasın :) gibi özellikler var.
Googlede arama çubuğuna sizin belirlediğiniz kelimeleri "oyun, game ... " yazınca sayfa kapansın gibi seçenekler var.
Kullanın, kullandıkça beni hatırlayın :)

öğrenci pclerinde ie + chrome yüklü. net supportta interneti yasaklayınca ie den giremiyorlar ama chrome dan girebiliyorlar. chromeu da ekleme imkanımız var mı acaba ?

Effective61' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
çocukların acunn.com'a girmelerini istemiyorum. nasıl engelleyebilirim bu siteyi??

Hocam sol menüde Manage website access e tıklayın- sağ altta Restricted Websites yazan yerde ki yeşil renkli + butonuna tıklayın ve açılan pencereye website adresini yazın tamam deyin. Sonrasında Aşağıda yer alan kırmızı renkli x ile gösterilen Block Restreited a tılayın. Bu kadar. + butonu kullanarak istediğiniz kadar site yazabilir ve engelleyebilirsiniz. Sadece site adresi değil oraya yazacağınız kelimelerde engellenebilir.

net supportun hangi sürümünden itibaren var hocam bu özellik

hasanemre' Alıntı:
Effective61' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

net supportun hangi sürümünden itibaren var hocam bu özellik

Ne kadar eskiye dayanıyor bilemeyeceğim Hocam. Ben 10.7 sürümünü kullanmaktayım.

Geri