Network (CCNA Discovery 1) Kursuna katılamamak

Kodla Büyü

rezber

Aktif Üye
3 yıldır bu kursa katılmak için başvuruyorum. Önceki yıllarda başvurum reddedilmişti. tek amacım ağ konusunda eksiklerimi kapatmak ama bu kursa katılamadık :(
bu yıl açılan kurslarda ilk işim aynı kursa başvurmak oldu.Bu sefer de " Görev - Bakımından Faaliyetin Başvuru Kriterlerini Taşımıyorsunuz!" diyor mebbis
Bakalım başka neler görüceğiz

farklı tarayıcılarda deneyin başvuru yapmayı.. sistemde bir sıkıntı olduğu konuşuluyor..

hocam aynı sorun bende de vardı android mebbis uygulamasından başvuru yapın.

Ben az once baavuruyu yaptim kabul etti
cisco btt almismiydiniz

ccna 2 yi alan kursiyerler olarak "sevmediğiniz bilişimci varsa bu kursu yazdırın" Kurs o derece yoğun geçiyor. Önceden 2 haftada anlatılan konular artık 1 haftalık kursta verilmeye çalışılıyor baya zorlanıyorsunuz, ama kaliteli bir kurs faydası mutlaka olacaktır.

az önce bi arkadaş başvuru yapmayı denedi onunkini kabul etmedi benimkini kabul etti.
ben cisco btt almıştım o almamış.
sanırım sizin sorun da buradan kaynaklanıyor..

bidene' Alıntı:
az önce bi arkadaş başvuru yapmayı denedi onunkini kabul etmedi benimkini kabul etti.
ben cisco btt almıştım o almamış.
sanırım sizin sorun da buradan kaynaklanıyor..
cisco btt almadım ama
network kursuna kayıt yapabildim hatta okul onayıda oldu
umarım bir sorun çıkarmazlar daha sonra

Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü - MERKEZE BAĞLI TAŞRA / BAKANLIK kurs burada verilecekmiş
yer hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi???

Hocam mart başında ben bu kursa katıldım. Kurs Ankarada başkent öğretmen evinin yanındaki hizmet içi eğitim merkezinde yapılıyor.sabah 09:00 akşam 17:00 çok yoğun geçiyor. Aşti den ankaraya bin bahçelievler durağında in 2-3 dk da ordasın. Ama beklediğim gibi değildi. Çok hızlı geçti bazı konuları hiç anlayamadım.

Geri