NÖBET ÜCRETİ

Kodla Büyü

fixx

Aktif Üye
arkadaşlar haftada 8 saat dersim var.6 saat bir gün 2 saat diğer gün.2saat dersimin olduğu gün ise nöbetim var.aryıca 2 gün okulda 3 gün ilçede olacak şekilde görevlendirilmem var mebbis yöneticisi olarak.bu durumda nöbet ücreti alabiliyor muyum? benim durumumda ekders hesabı nasıl olur ?

Nöbet tuttuğunuz gün ilçede bir göreviniz yoksa ya da başka bir ifadeyle ilçedeki görevlendirme yazınızda hangi günler ilçede görevli olduğunuza dair bir ibare varsa nöbet ücretinizi alabilirsiniz. Ancak bizim burada mebbis yöneticisi her gün ilçede görev yapıyor, sizin görevlendirme yazınız burada önemli olan.

Nöbet tuttuğunuz gün ilçede bir göreviniz yoksa ya da başka bir ifadeyle ilçedeki görevlendirme yazınızda hangi günler ilçede görevli olduğunuza dair bir ibare varsa nöbet ücretinizi alabilirsiniz. Ancak bizim burada mebbis yöneticisi her gün ilçede görev yapıyor, sizin görevlendirme yazınız burada önemli olan.
görevlendirme yazımda günler belli hocam.nöbet günü ilçede görevim yok

Mebbis yöneticiliği hafta içi her gün 8-5 çalışır ve ayrıca BTR görevlendirilmesi yapılmaz. İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi.

Son düzenleme:
hocam görevlendirme 5 gün üzerinden yapılır normalde siz o 2 saat dersten sonrada btr görevlisi sayılırsınız ancak tüm gün dersinizin olduğu bir günde nöbet tutarsanız ek dersinizi alırsınız

Geri