Nod 32 ve belgelerim klasörü??

Kodla Büyü

narp

Site Gezgini
arkadaşlar sorunum şu:nod 32 yi kurdum bilgisayarı tarattım sorun yok ama nedenbilgisayarın ilk açılışında sürekli belgelerim klasörü açılıyor?ve tabiki bunu nasıl engelleyebilirim.

arkadaşlar hiç nod 32 yi bilgisayarbilişim netten indirip kuran yok mu ya.tek benmiyim :lol: acaba.bişey değil müdürün bilgisayarda oluyor onunkine de kurmuştum.kendiminki olsa kapatırım gider ama adam niye açılışta belgelerim açılıyor diye sorup duruyor. :scared:

valla linke baktım hocam. kendi bilgisayarımda yapıyor aynı şeyi yani belgeleirmi açıyor.başlat-çalıştrı -ms config yaptım belgelerimle ilgili bir şey göremedimki sekmelerin hiçbirinde yanındaki tik i kaldırayım :?: ne yapmalıyım başka çözümü var mıdır?

başlat- tüm programlar- başlangıç, bi de buraya bak istersen,aslında ben de bilmiyorum sadece okuduklarımdan aklımda kalmış. kolay gelsin.

yok olmuyor.bulamıyorum başlangıçta belgelerim felan yok.neyse sağol yinede.

görev çubuğu'na sağ click->özellikler->Başlat menüsü->(alttaki) Klasik başlat menüsünü seç->Özelleştir->
Gelişmiş (tıkla) ->(gelen pencerede) Start menu->Programlar->Başlangıç tıklayıp başlangıç klasörüne gir
içinde Belgelerim klasörü olacak onu silersen bir daha açılışta gelmez.
kolay gelsin

Geri