Nokia C5-03 cep telefonu yorumlar

Kodla Büyü

memo41

Aktif Üye
arkadaşlar bu telefon hakkınızda yorumlarınızı bekliyorum..özellikle işletim sistemi symbian ve dokunmatiği hakkında yorumlarınız önemli benim için...

dokunmatiği hassas ben kullanıyorum işletim sistemi konusunda birşey diyemeyeceğim özellikle adroid kullanımının yaygınlaştığı bir dönemde ihtiyaca cevap veren bir cihaz birçok uygulamayı desteklediği 8gb karta yükleyerek kullanablmekteyim yaklaşık 1 yıl olacak almıştım...

hepsiburadadan akdım yaklaşık 1 ay önce küçük bir cihaz. İnternete sorunsuz giriyor. Fiyatıda makul şiddetle tavsiye ederim.

ben c5.00 kullanıyorum 2 sene oldu ilk çıktığında almıştım. üstüne garmin smart xt navigasyon kurdum ben çok memnunum. benimki dokunmatik değil.

ben de c5-03 süşünüyordum. bi araştırayım dedim baktım ki konu zaten mevcut. ben de yorumlarınıza talibim. bu telefonu düşünmemdeki amaç dokunmatik olması , wi-fi özelliğinin olması ve kamerasnın 5.0 mp olması. tabi ki detay özelliklerinde muhakkak eksikleri olabilir ama genel itibari ile iyi bir telefona benziyor. fiyatı da uygun . ancak arkadaşların da söylediği gibi androidin yaygınlaştığı bir dönemde symbian işletim sistemi kafamda soru işareti soru işareti

Hocam bu makinadan baldıza aldık. Telefon ilk başta baya sıkıntı yaptı. yani problemliydi. Nokia garantisi sayesinde yenisiyle değiştirdiler. Şimdi çok memnun. hızı ve tepkisi konusunda sıkıntı yok. sadece fotoğraf çekme işinin ekrana dokunarak olması hoşuma gitmedi o kadar.

c5 yerine c6 yi tavsiye ederim. Artıları sambian 3 , 8 megapiksel kamera 720p video kaydı flash amloed ekran

Tamamen beklentinizle alakalı. Benim için sarj süresi, fotograf makinasi ve internete wireless ile girmei önemliydi. Bunları sağlıyor. İşletim sistemi derseniz ona bakmadım bile cunku telefondan beklediğim başka bişey yok.

symbian işletim sistemi ,flash olmayan bir kamera,AF de yok ztn o kadar para vermeye gerek yok..samsung mini galaxy dahi çok iyi ona göre

biraz daha ekleyip c6-01 al hocam çok fiyat farkı yok ama özellik olarak uçurum var. ya da c6 parasını vermişken android bir telefon al.

Telefon güzel arkadaşa aldık ama daha çok para verebilirim diyorsan daha iyi makineler de var. Arkadaşların da dediği gibi biraz telefondan beklediğine bağlı...

Samsung Wave kullanıyorum. C5-03 kardeşimde var ve dokunmatiği bana işkence gibi geliyor :) Ekranı ufak geliyor.

Şahsi olarak asla tercih etmem, düşünmem de. Ama şunları diyenler olabilir, dokunmatiğine kullandıkça alışırsın, ekranı da bizim için yeterli. Bana kalsa 4.5 inç ekran ideal boy. 3.2 ufak geliyor.

İşletim sistemi olarak çok ihtiyacınızı görür yani. Ben yine de Wave 2'yi tavsiye ederim. Fiyatlarına bakın.

Geri