noktalı çizgiyi kaldıramıyorum?

Kodla Büyü

ahmetkkk

Site Gezgini
Arkadaşlar belgedeki noktalı işareti nasıl kaldırabilirim?

Ekli dosyalar

• T.rar
    2.6 KB · Görüntüleme: 39
  • Ttt.rar
    2.8 KB · Görüntüleme: 19
silme ile gider hocam. birde t-22 yazan yerin üst tarafına kenarlıklar ve gölgelendirmelerden kenarlıklar eklenmiş. oradan da iptal edebilirsin

ben yazının tamamını koymadımn sadece yazı 100 sayfa hemen her sayfada bu işaretler var bsadece bunu kaldırmak istiyom

tmm hocam 22 yazan yerin sonuna imleci koy backspace ye bas delete ile olmadıysa.yok siliyorum ama değişiklikleri kaydedemiyorum diyorsanız,dosyanın salt okunur özellikte olup olmadığına bakınız.zaten salt okunur ozellıkte ise sizden farklı kaydetmenizi ister

Ekli dosyalar

• T.rar
    2.6 KB · Görüntüleme: 14
ahmetkkk' Alıntı:
ben yazının tamamını koymadımn sadece yazı 100 sayfa hemen her sayfada bu işaretler var bsadece bunu kaldırmak istiyom
tüm yazıyı seçip. Biçim--Kenarlıklar ve Gölgelendirme-- kenarlıklar sekmesinin altından YOk olanı seçip uygula dersen tümü iptal edilir.

hocam bu dediğiniz sadece gönderdiğim t dosyasında oluyor ama metin içerisinde olmuyor 1. mesaja eklediğim ttt dosyasına bir bakıp yaparsanız sevinirim.

hocam tüm metni seçip biçimlednirmeyi temizle derseniz tamamen kalkar ama başka biçimlendirme özellikleri de gider. yazı nasıl bilmiyorum ama sizi zorlayacak biçim özellikleri yoksa böyle yapın derim.

100 sayfalık tezde biçimlendirmeyi temizle demektense tüm yazıyı tekrar yazma daha mantıklı gibime hgeldi. :roll:

:)) pardon hocam ben ne olduğuna dikkat etmedim.. o zaman arkadaşların dediği gibi kenarlık biçimlendirmesini temizlicen sadece.. ayrıca dediğin belgede de oluyor. biçim menüsünden biçimlendirmeyi göster sekmesine tıkla. sağ tarafta açılan pencereden kenarlıklar kısmına tıkla ve yok olarak ayarla..

Geri