Norm fazlası olan var mı?

Kodla Büyü
Atama başvuruları biteli 8 gün oluyor. Hala açıklanmadı tayinler, neyi bekliyorlar bilmiyorum.

Branş değişikligi ile ilgili Ankara,ne kadar dgru bilmiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20181204_220046.png
    IMG_20181204_220046.png
    208.9 KB · Görüntüleme: 182
Arkadaşlar bizim okulda 2 sezondur İngilizce hazırlık sınıfı uygulaması pilot olarak devam ediyor,2 bilişimciyiz 2019-2020 eğitim öğretim yılında da bu sistem devam edecek mi acaba

Arkadaşlar bizim okulda 2 sezondur İngilizce hazırlık sınıfı uygulaması pilot olarak devam ediyor,2 bilişimciyiz 2019-2020 eğitim öğretim yılında da bu sistem devam edecek mi acaba
Hocam ekteki çizelgeye göre problem yok. Gayet de 5 ve 6 da zorunlu. Bizi yakan

a) 5. sınıflarda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil, Kur’an-ı Kerim, Arapça ve Peygamberimizin Hayatı derslerini (29 ders saati) almak kaydıyla haftada 7 ders saatine kadar,

(b) 6 ve 7. sınıflarda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil, Kur’an-ı Kerim, Arapça, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dinî Bilgiler derslerini (30 ders saati) almak kaydıyla haftada 6 ders saatine kadar yabancı dil veya Kur’an-ı Kerim dersi verilebilir. Bu uygulamayı yapan okullarda, öğrencilerin hazır bulunuşluk düzeyleri dikkate alınarak Talim ve Terbiye Kurulunca kabul edilmiş ve uygulanmakta olan yabancı dil ve Kur’an-ı Kerim dersi öğretim programlarına dayalı olarak dersin zümre öğretmenler kurulunca hazırlanan öğretim programları uygulanabilir.

bu maddeler. Bu da idarenin inisiyatifine kalıyor malesef:( 6 yıldır proje okulundayım 5 idareci değişti her gelen farklı bir şey yaptı. Formatörlük sayesinde norma düşürülmüyorum. Ama bıktım artık gerçekten.

Ekli dosyalar

• haftalık ders programı çizelge.pdf
    329.7 KB · Görüntüleme: 25
Altındağ-Karapürçek Şehit Osman Kablan Ortaokulu,Altındağ Ertuğrul Gazi Ortaokulu,Kutalmışbey,Şehit Muzaffer Aydoğdu Ortaokulu

Ankara norm fazlası 2. Asama il bazında açık olan okullar basvuru baslamıs,
acılan okulları paylasabilirseniz sevinirim.

Geri