normal bty değil SEÇMELİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DERSİ PLANI

Kodla Büyü

asimavi

Üye
Arkadaşlar merhaba 5. sınıf 6. sınıf ve 7. sınıflar okulumda seçmeli olarak da bilişim teknolojileri dersini seçti. onlar için ne gibi plan uygulayabilirim elinde bu tarz planı olan varmı herhangi bir müfredat vs belli değil yada ben bulamadım

bilim uygulamaları seçmiştir onlar :D Kuralına uyacaksa hani anlayan anlasın :D

Üzerinden yıllar geçmiş ama aynı durum bu sene benim okulumda da gerçekleşti. 5. sınıflar seçmeli ders olarak bilişim teknolojilerini seçmişler. Son durum ne oldu Bağdat'tan döndü mü acaba hesap? Dönmediyse nasıl bir plan dahilinde hareket ettiniz acaba? Biraz daha araştırınca buldum 5'lerde mümkün değilmiş seçmeleri listede yokmuş zaten.

gulerim' Alıntı:
Üzerinden yıllar geçmiş ama aynı durum bu sene benim okulumda da gerçekleşti. 5. sınıflar seçmeli ders olarak bilişim teknolojilerini seçmişler. Son durum ne oldu Bağdat'tan döndü mü acaba hesap? Dönmediyse nasıl bir plan dahilinde hareket ettiniz acaba? Biraz daha araştırınca buldum 5'lerde mümkün değilmiş seçmeleri listede yokmuş zaten.
Hocam,

TTKB 9 No'lu karardaki ortaokulların seçmeli ders çizelgesinde 5 ve 6. sınıflarda Bilişim Teknolojileri dersi seçmeli olarak bulunmamaktadır. O yüzden seçilme şansı yok.

Büyük ihtimal Bilim Uygulamaları dersi ile karıştırılıyordur.

Geri