Normlar bu yıla yetişecek

Kodla Büyü

SoftGe

Süper Üye
Süper Üye
bir müjde de benden gelsin,
verildimi bilmiyorm o kadar çok başlık varki rastlamadım,
bazı arkadaşlar normlar kapatıuldı diye yakınmışlar
il memlere yazı gelmiş, normlar güncellenecek bt için

Bu sene tayin istemem gerekiyordu, güzel bir haber kocaeli için yazıyı görsemde içim tamamen rahatlasa.

bu sene il dışı olursa 2 kat mutlu olurum....
yeter ya kaç senedir aynı yerde çivi gibi kaldık

celikumit' Alıntı:

nerden aldınız hocam bu haberi

bir de ilkokul ortaokul dönüşümleri var. okulum ilkokul oldu yeni duyuruldu. gideceğimiz okulda bt sınıfı olması lazım. Şube müdürü düşüneceğini söyledi bakalım ne olacak ama dersimizin zorunlu olması kafamı çok rahatlattı :roll:

İnşallah sayın hocam. 6 yıldır doğuda bir ilçede çalışıyorum.
Geçen sene tayin istedim ama malum neredeyse hiçe yakın okul gösterdiler.
Özür atamalarında bile normal tayin döneminde gösterilen yerlerin en az 8 katını açtılar.
Şuan tek temennim şu okuldan ve cahil idaremden kurtulmak.
normların belirlenip il içi-dışı tayin dönemine yetiştirilmesi şu an en çok istediğim olaylardan.

celikumit' Alıntı:
hocam neye göre söylüyosunuz yazı fln var mı elinizde

mehmettuna68' Alıntı:
celikumit' Alıntı:

nerden aldınız hocam bu haberi
il memlere eposta olarak gelmiş hocam kesin ve doğrudur,

Arkadaşlar çok sevinmeyelim bunun arkasından mutlaka bir çapanoğlu çıkacaktır. şimdi kaşıkla verdiler umarım kepçe ile almazlar.

Değişiklik ortaokulları kapsayacaktır diye gelmiş uşak meb yazısında. Peki ilkokulda olanların durumu ne olacak bu sene yne 7-8 lere bilişim seçip bizi okulda tutabilirlermi ?

boteci85' Alıntı:
Değişiklik ortaokulları kapsayacaktır diye gelmiş uşak meb yazısında. Peki ilkokulda olanların durumu ne olacak bu sene yne 7-8 lere bilişim seçip bizi okulda tutabilirlermi ?
norm verilirse okula tutar yoksa norm fazlası atamasında ortaokula geçersin

Yani anladığım şu.ilkokul olan okulumda bu sene 7-8. sınıflara bilgisayar seçerek norm fazlası göstermezlerse ben de bu sene değil seneye tayin isteyebilirim ortaokula.Çünkü geleli daha 2 sene oldu benim :(

boteci85' Alıntı:
Yani anladığım şu.ilkokul olan okulumda bu sene 7-8. sınıflara bilgisayar seçerek norm fazlası göstermezlerse ben de bu sene değil seneye tayin isteyebilirim ortaokula.Çünkü geleli daha 2 sene oldu benim :(
kaç saat ders girildi sana?

aynen ama ortaokullara 2 saat ders girişi yapıldığı için norm fazlası olma ihtimalin yüksek bölge normunda dolayı.

il mem duruma göre bölgedeki ders saat sayısına bakarak normun belirlenir. Ama ortaokullara girişler başladı bugün norm fazlası olabilirsin

mersin eskişehir ve zonguldak milli eğitimde normları duyurmuş. Kırıkkalede merkezde çalışıyorum müdüre söyledim bir yazı veya duyuru gelmedi dedi. Normu gösterdi seçmeli olarak 42 saat girmiş. Değiştirilemiyor sistem kapanmış. İl milli eğitimden açılabilirmiş tekrar. Zorunlu olarak girmiş olduğunda 62 saat ediyor okulumda 2 norm oluyor galiba.

Geri