Notebook Tamiri için tavsiye edebileceğiniz bir firma varmı

Kodla Büyü

deftones

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Acer ASpire 5715i Laptopum power düğmesine bastığımda tepki vermiyor.Tık yok. 1-2 gün sonra power a bastığımda açılıyo. şarz aleti takılı olduğu sürece yada beklemeye aldığımda bilgisayar normal açılıp kapanabiliyo . Fakat şarzı çıkardığımda yine açılmıyo. 1-2 gün sonra denediğimde yine açılıyo. garip bir durum. u konuda görüşü olan varmı

benimde acer asp,re 5032 im vardı sorunluydu ben adanadaki yetkili serivise arkadaşım aracılığıyla gönderdim şuan Allah a şükür sorun yok ama biraz tuzlu oldu 150 tl. sorun ise bilgisayar kendini kapatıyordu.

Ankarada Tamir için önerebileceğiniz bir servis var mı Datron Marka Laptop için ACİLL

SogukSabah' Alıntı:
Ankarada Tamir için önerebileceğiniz bir servis var mı Datron Marka Laptop için ACİLL
Servisine neden götürmüyorsunuz?

deftones' Alıntı:
Arkadaşlar Acer ASpire 5715i Laptopum power düğmesine bastığımda tepki vermiyor.Tık yok. 1-2 gün sonra power a bastığımda açılıyo. şarz aleti takılı olduğu sürece yada beklemeye aldığımda bilgisayar normal açılıp kapanabiliyo . Fakat şarzı çıkardığımda yine açılmıyo. 1-2 gün sonra denediğimde yine açılıyo. garip bir durum. u konuda görüşü olan varmı

Ankarada Hoşdere caddesinden Atakuleye çıkarken sağda bilgisayar hastanesi diye bir yer var. Ancak fiyatlarını ve hizmet alaını bilmiyorum.

hocam Ankara G.M.K Bulvarı 103/5 de Akyüz Bilgisayar/Notebook Hastanesi var. Kendileri arkadaşım olur. Bir sürede orada çalışmışlığım vardır. Güvenilir bir yer. Giderseniz eğer Barış veya Oktay bey ile görüşün. Tamir işlerini Oktay Bey yapıyor.Ellerinden geleni yaparlar. Ankaray Maltepe İstasyonunda inip Kızılay yönüne doğru sağ tarafta 200-300 metre ileride firma.kolay gelsin

Teşekkürler yardımlarınız için Datrona daha önce Ufotek bakıyordu Rezalet bir teknik servisleri vardı Sanırım şimdi bırakmışlar ulaşamadım onlara Datronun sitesinde Erey Elektronik yazıyor Yetkili Servis olarak Oraya bırakmayı düşünüyordum Erey Elektronik Hakkında bilgsi olan var mı?
"Aydansiii" arkadaşımın dediği Akyüz ile çalışan oldu mu daha önce?

Büyük ihtimalle giriş mosfetlerinde problem var ölçü aletin varsa mosfetlerin giriş ve çıkışlarını ölç problemli olan mosfetleri değiştir sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Geri