Notebooklardan hangisini seçersiniz

Kodla Büyü
hocam bana göre 3 üde pahalı ekran kartı en azından 950 yada 960 olmalı birde i5 değilde 7. nesli hq lu dizüstüler var bende bakıyorum 3100 e falan geçen hafta vardı

ayrıca hp için eskı bir hp den seri no olup 300-500 tl arasında geri ödeme yapılıyor

asusun son çıkanları özellikle k serisi menteşe sorunu var hemen hemen herkesin başına gelıyor

asusun son çıkanları özellikle k serisi menteşe sorunu var hemen hemen herkesin başına gelıyor

Hocam ekranları görüp test etmeden almayın derim. bende i5 6200u İşlemcili asus k555ub var. Kasa kalitesi, ekran ve harddiskten memnun değilim. Garantisi bitince ssd ye yukseltecegim. Oyun amacim da olsaydi islemciyi hq ile biten serilerden alırdım. Hdd ise mutlaka ssd tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu söylediklerim muhtemelen 3000 i geçer. Ekran kartina hiç girmeyeyim.
Yazdığınız bütçeye i5 7200u, 940m-960m ve ssdli modellerden ekran ve kasasini canlı görüp beğendiğiniz bir makine alın.

hocam halihazırda elinizde eski notebook varmı? varsa markası nedir?

Hangisini alacağınızı bilmem ama lenova almayın, kaçın uzaklaşın oradan :puhaha:

Geri