nss 10,01 hakkında tutor ile alakalı bir sorum olacak

Kodla Büyü

ferdurucan

Site Gezgini
arkadaşlar labaratuarıma nss 10,01 kurdum...Öğretmen bilgisayarına kurdum ve bilgisayarları kontrol ediyorum.aynı labaratuarda birde şef odası var...ve şef odasına da aynı yazılımı tutor olarak kurdum..öğretmen bilgisayarında gördüğüm bilgisayarları şef odasındaki bilgisayarda göremiyorum...prg. 2 tutora izin vermiyormu yada bir yanlışlıkmı yapıyorum...
bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilginizi paylaşırsanız sevinirim...

arkadaşım nss 10,01 u bende kurdum ve kullanıyorum.dikkat etmen gereken şu; nss 10,01 admin yetkilerini çok önemseyecek şekilde tasarlanmış. sen 2 makinaya da kuracaksın ama 1. makinayla 2. makina(tudor vazifesi görecek olan) aynı anda aynı admin yetkisine sahip olabilir mi sence?

guzel soru, 2 tutor da aktif mi bu sorun oldugunda, yani iki bilgisayarda çalışıyor mu?

evet her iki bilgisayarda da nss çalışıyor...öğretmern bilgisayarı pcleri algılıyor...şef odasındaki ise user bulamıyorumdiyor..
ama arkadaşımın dediği gibi olsa -ki teorikte doğrudur- öğretmen bilgisayarındaki nss kapatıldığında şef odasındaki nss in user algılaması gerekmezmiydi o halde? bende buraya takıldım işin doğrusu.

ikisi de aynı agdaysa, tek tutor görür hepsini, ama tutorlardan birini hiç açmamak gerekir

Geri