NSS 10.01 Kurulumu Resimli Anlatım!!!...

Kodla Büyü
Tekrar yazayım...:

Active etmek istediği zaman şöyle bir uyarı alan var mı?

""Your application needs to be activated. Please run as Administrator.""

Halbuki zaten admin olarak açmışım... Bu arada işletim sistemim win 7 prof.

xp de sorun yaşayan varmı arkadaşlar, bende kurmayı düşünüyorum da.

mustafa_ogr' Alıntı:
Tekrar yazayım...:

Active etmek istediği zaman şöyle bir uyarı alan var mı?

""Your application needs to be activated. Please run as Administrator.""

Halbuki zaten admin olarak açmışım... Bu arada işletim sistemim win 7 prof.

Aynı sorunu yaşayan varsa, güvenli modda hallediliyor..

TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM bu nss nin öğrenci bilgisayarını kontrol ettiğini öğrencinin görmesini nasıl engelleriz. yani nss çalıştığında öğrenci bilgisayarında ekranda ustte nss yazmasını engelleye biliyor muyuz.

hocalarım elinde bu hastalığın ilacı varsa özelden gönderebilir misiniz çok bir yer kaplamıyor zaten bayramdan sonra lazım olacak ve elimdeki ilacı kaybettim de söylemesi ayıptır :( :mrgreen:

akubilay26' Alıntı:
bendede söle bi sorun verdi. Nasıl çözebilirim?

file.php

Hocam bunun çözümü nedir.

yukarıdaki sorunun çözümünü bende merak ediyorum...Çözemedim... ayrıca bir problemim de: İnatla sınıftaki 2-3 Pc yi almıyor. Halbuki Pc ler ağda birbirini görebiliyor, anamakineden ağ üzerinden dosya alıp(setup mesela) kurulum yapabiliyorum . ama kurulumdan sonra bile kesinlikle programı çalıştırdığımda, bir türlü gözükmüyorlar. Ip leri de belirledim..Deliricem :p

bormut' Alıntı:
TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM bu nss nin öğrenci bilgisayarını kontrol ettiğini öğrencinin görmesini nasıl engelleriz. yani nss çalıştığında öğrenci bilgisayarında ekranda ustte nss yazmasını engelleye biliyor muyuz.
View menüsü -> Current Settings... -> Student Toolbar -> Make the toolbar always visible seçeneğindeki tiki kaldırıyosun.

ilk3r' Alıntı:
akubilay26' Alıntı:
bendede söle bi sorun verdi. Nasıl çözebilirim?

file.php

Hocam bunun çözümü nedir.
bu sorun ile ilgili bi bilgim yok şimdilik, hiç karşılaşmadım
herhangi bir bilgi edinirsem burada paylaşırım.
bılısımemrah' Alıntı:
Öğrenci bilgisayarına kururkan nereyi seçmemiz gerekiyor.
Öğrenci bilgisayarına kurarken Student seçeneğini seçiyorsunuz.
Öğretmen bilgisayarına kurarken Tutor Console seçeneğini seçiyorsunuz.

xxxben' Alıntı:
arkadaşlar bugün ilk defa lab a programı kurdum ama yukarıdaki ekran çıkıyor. çözümü bilen varsa yardım lütfen..

hocam sen setupı nerden buldun da?? bi zahmet paylaşsan? ben 10.7 yi vistaya kuramadım bi türlü senin makinalar nedir**

vista da lurulum başlamadan direk hata veriyo "too old ..." falan bişey yazıyor.

enginozdil' Alıntı:
85828140.jpg

61159022.jpg

94733312.jpg

45967836.jpg

47947339.jpg

66643192.jpg

70922643.jpg

76692817.jpg

89769829.jpg

37712046.jpg

94279972.jpg

30303607.jpg

62166913.jpg

30186500.jpg

89513845.jpg

Programa ulaşmak isteyenlere;
www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
teşekkürler:)

arkadaşlar ben labda anabilgisayarı değiştirmek zorunda kaldım... yeni bilgisayara aynı versiyonu aynı ayarlarla yükledim ama hiç bir öğrenci bilgisayarı görünmüyor acaba hepsini tek tek baştan mı yüklemek gerekir bilen var mı?

önce anabilgisayara sonra öğrenci bilgisayarlarına mı yüklenmesi gerekir arkadaşlar?

8.5 ve sonraki versiyonlarını kullanmış olan arkadaşlara sorayım:
8.5 versiyonunu kaldırmamı gerektirecek kadar fark var mı programda?

Arkadaşlar kurulum için konulan resim linklerini göremiyorum yardımcı olacaklar için teşekkürler.

Geri