nss 10.5 te sorun!!

Kodla Büyü

bilbil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dün ana bilgisayara format attım ve nss yi tutor u kurdum fakat bi sorunla karşılaştım. Öğrenci bilgisayarlarının isimleri hep aynı hangi bilgisayar hangisi bilemiyorum bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

ÖĞRENCİ BİLGİSAYARI KAPANDIĞI ZAMAN TEK TEK İSİMLERİ GÖRÜNÜYOR NEREDEN BU AYARI YAPMAM LAZIM..

Nasıl çözdün? Bende de aynı sorun var ama bi defa denedikten sonra uğraşmadım ve öyle kullanmaya devam ettim.

view menüsü>current settings>user interface tutor>display student user name deki tik işaretini kaldırırsan olur :+1:

valla ne diyim, hem sormuşsun, hem de cevabını bulmuşsun, hepsini "admin" veya "guest" diye görmeyi kabullenmiştim artık. iyi oldu, çok teşekkürler....

arkadaşlar nss 10.5 kurmuştum ilk zamanlar problemsiz çalışıyordu ancak son zamanlarda öğrenci bilgisayarı açık olduğu halde o bilgisayarı kapalı gibi görüyorum öğretmen bilgisayarımdan.yardımcı olabilir misiniz?

eyas hocam öğrenci bilgisayarına çift tıkladığında görüntü geliyor mu? olmadı school menüsünden start class yap belki gelir..

Geri