NSS 11 Ekran Donuyor

Kodla Büyü

notokort

Üye
Labdaki anabilgisayara NSS 11 kurdum sonrada öğrenci bilgisayarlarına kurmaya başladım fakat 3. bilgisayara kurduktan sonra ana bilgisayarda programı çalıştırdığımda program ekranında hiçbir işlem yapamıyorum. Programı kaldırıp tekrar kurdum aynı sorun devam ediyor. Sorun ne olabilir bilgisi olan var mı?

Aynı Sorun Bendede Var Lütfen bir Yardımcı Olun arkadaşlar. Ben yüklerken sunu yaptım acaba ondan mı diye düşünüyorum ama ana bilgisayarın serialini girdim öğrencileride deneme sürümü yükledim geçtim öğrenci diye

ya da acaba deneme sürümü olduğu için öğrenci istemcileri 3 bilgisayardan sonra hata mı veriyor

öğenci pc lerinde sarı renkli ünlem işareti çıkıyor mu? Belki ip veya öğrenci bilgisayar adları aynı olabilir.

Demo değil full kurulum yapın oda isimlerini aynı yapın. Ayrıca ana bilgisayarda iki farklı ağ var ise lab ağına bağlanın yoksa görünmez.

öğretmen bilgisayarının özellikleri ile ilgili olabilir. ben bu sürümü 4-5 ay kadar önce kurdum. şimdiye kadar hiç sorun çıkmamıştı. 2 haftadır bende de arasıra donmalar oluyor. yüklediğim diğer programların bilgisayarı ağırlaştırmasına bağlıyorum bu sorunu.

olmuyo malesef 6 tane pc de denedim onlarıda full kurdum 6 pc birden olunca yine kapandı hatta o pc leri yeni bir çalışma grubuna aktardım yine olmadı

Sorunu anladım 10 surumunu kurdum iki bilgisayarda baglantı problemi var gri donuk gösteriyor gittim onları kapattım sorun çözuldu fakat o pc ler niye skntlı hatta birinde bi ara sarı unlem gordum halbuki aynı işlemleri onlara da yaptık guvenlik duvurı felan kapalı

Şimdide o bilgisayarların neden baglanmadıgını araştırdım bir ara 10.xxx sürümlerini kurunca sarı bir ünlem cıktı ve hata kodu olarak o bilgisayarlarda 1704 diye bir hata cıktı bu konu hakkında bilgisi olan var mı peki ?

bendede oluyor program kafasına göre davranıyor sabah normaldi. şimdi donmaya başladı. her gün böyle.

Geri