NSS 9.02 Kurulumu Resimli Anlatım!!!...

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
27336268.jpg

15523409.jpg

41259638.jpg

83225394.jpg

42098952.jpg

51927145.jpg

85456009.jpg

72402765.jpg

98383826.jpg

79357979.jpg

21064062.jpg

33408286.jpg

70826063.jpg

Programa ulaşmak isteyenlere;
www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz.

ya arkadaşlar ben bir yerden buldum bu programı ama bir türlü c rack s erial bulamıyorum videoda anlatılanları bunları nerden bulabilirim. yardımcı olursanız cok seninecem

fatih14' Alıntı:
.......... c rack s erial bulamıyorum ........ nerden bulabilirim. yardımcı olursanız cok seninecem
daha önce forumumuzda bir arkadaşımız tarafından paylaşılmıştı
ancak yasal uyarı gereği kaldırmak zorunda kaldık

Eline sağlık Engin Hocam. NSM'den daha iyi görünüyor bu sürüm. Yeni sistemlere bunu kursak iyi olacak.

merhabalar arkadaşlar elinde 9.02 linki olan varsa msj olarak yollayabilir mi teşekürler hocam...

nss 9.02 kurmak için ağda bir ayar yapmak gerekiyor mu? daha yeni atandım ve ilk defa deneyeceğim oyüzden soruyorum :(

estirlom' Alıntı:
nss 9.02 kurmak için ağda bir ayar yapmak gerekiyor mu? daha yeni atandım ve ilk defa deneyeceğim oyüzden soruyorum :(
kurmak için herhangi bir ayar yapmanız gerekmiyor
kurulum sırasında dikkat etmeniz gereken nokta, öğretmen bilgisayarına Tutor, öğrenci bilgisayarlarına Student kurmanız.
Kurulumdan sonra öğrenci bilgisayarlarına bağlanamazsanız, bağlanabilmek için Güvenlik Duvarı'nı kapatmanız gerekebilir. Veya anti-virüs programından ağ filtreleme gibi bir özelliği varsa onu kapatmanız gerekebilir.

Hocam bu programı Vistada kurduğumdaöğrenci bilgisayarı açık olmasına rağmen ekran karanlık görünüyor. ileti gönderiyorum öğrenci bilgisaayrı kabul ederse ileti açılıyor. Fare klavye kilitleniyor. Neden öyle olduğunu anlamadım. Güvenlik duvarını kapattım, bitdefender antivirüs yüklü Bilgisayarda, ayarlarında sorun olduğunu düşünüyorum... Vistada deneyen var mı acaba?

merhaba bende lin alabilirmiyim acaba.
Bu arada bir de sorum olacak
Ben nss yi bir bilgisayara kurup ghost ile tüm bilgisayarlara kurabilirmiyim.
acaba sorun yaratır mı?

kastor' Alıntı:
merhaba bende lin alabilirmiyim acaba.
Bu arada bir de sorum olacak
Ben nss yi bir bilgisayara kurup ghost ile tüm bilgisayarlara kurabilirmiyim.
acaba sorun yaratır mı?
hocam linki pm ile attım özel mesajlarınızı kontrol ediniz...

lab.'daki bilgisayarların özellikleri aynıdır muhtemelen
bir bilgisayara netsupport ve gerekli (lab'da kullandığınız ve öğrencilere kullandırttığınız) programların kurulumunu yaparsınız ardından ghost yada acronis ile image'ını alırsınız.
bu image dosyasınıda diğer bilgisayarlara yükleyerek aynı sistemi tüm bilgisayarlarda kullanabilrsiniz.
bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Geri