NSS Test Designer - Hata Veriyor :(

Kodla Büyü

erkna

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hazırladığım testleri öğrencilere gönderdiğimde " Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" şeklinde bir hata veriyor. Test başlatılamıyor. ( Kendi üzerindeki örnek test de dahil. ) Nasıl çözebilirim ?
Bu arada NSS V8.60

Şimdiden teşekkür ederim... :)

Yaptım. Testing Console penceresinde görüntüleniyor fakat testi başlatmak istediğimde " Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" şeklinde hata veriyor. Desem ki benim hazırladıklarımda hata var kendi örnek testini de açmıyor. Aynı hatayı onda da veriyor.

Hocam ilk defa duyduğum bir sorun. NŞA'da siz pc'leri görüyorsanız zaten testing console'de direk çalışması lazımdı. Ben şu an 10.5 versiyonunu kullanıyorum sorun yaşamadan ama 9 sürümünü kullanırken de sorun yaşamamıştım.

Çok alakası olacağını sanmıyorum ama öğrenci versiyonları ile öğretmen pc'deki versiyonlar farklı mı acaba. Acaba bir üst sürüm NSS denediniz mi hiç?
Karşılaşmadığım bir problem olmadığı için çok fazlada çözüm sunamıyorum.

Hocam sürümler aynı. Kurulumda sürüm 10.00 olarak gözüküyor ama kurduktan sonra Help>About dediğimde sürüm 8.60 olarak yazıyor.
Test dışında hiçbir şeyde sorun yaşamadım. Kırk yılın başı gaza geldim onuda kullanayım dedim olmadı. Çözmeden rahat edemeyeceğim :)

Geri