NTVye Reklam Verdim

Kodla Büyü
Ben de bundan 10 sene evvel düzcede öncü tvye bir jenerik hazırlamıştım.Gittim verdim 1 kere arada bir yayına girdiler.şimdiler de bu yönüm tekrar depreşti bu başlığı okuyunca.

Hayırlı olsun. Zamanında ek iş yapmıştım, iş güzeldi aslında; ticari alandaki tecrübesizlikten bırakmak zorunda kalmıştım. yolunuz açık olsun. İnşallah herşey istediğiniz gibi ilerler.

seminerde bir bayan öğretmenin babasıyla oturduk çay içtik eski matbaacılardan beyefendi.Amca dedim şu an nasıl.Şimdi ister matbaa ister gazete bu işe milyarları yatır diyor bu işin beyni anahtarı iyi bir grafiker.Digital makinelere geçenler ve iyi bilgisayarcısı olanlar kazanıyor diyor.Hatta bana becerikliysen dışardan freelance çalış dedi bir ek ders daha çıkartırsın dedi.

Ee çalış benle hocam :) siteden tahmin ettiğim geliri görürsem ki ksin göreceğim grafiker olarak çalış paranı al aylık gibi :)

developer' Alıntı:
Phpci isen düşünebiliriz :lol: İyi bir phpci bulmak şaka bi yana zor
..
iş başvuruları pm den lütfen ;)
türkçe ve ingilizce olarak 2 dil, boydan ve mayolu fotoğraf mutlaka olsun :++:

Hocam gerekli tasarımlar ahzırlanıyor amskot vs yollanacak ve belirleteceimiz tarihte yayınlanacak yayınlanacğaı zaman bildirecğeim buradan.

Geri