Oğlumu Klonladım :=)

Kodla Büyü

serkanozen1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Umarım beğenirsiniz

Ekli dosyalar

• zkan kopya.jpg
    zkan kopya.jpg
    395.5 KB · Görüntüleme: 867
Yapılışı basit ama çok güzel olmuş.
Sanırım başbakanın sesini duydun haaa...sende bu işi en ekonomik yoldan halletmişsin. :lol:

hasari' Alıntı:
Sanırım başbakanın sesini duydun haaa...sende bu işi en ekonomik yoldan halletmişsin. :lol:
:+1:
hoş olmuş hocam.. ekonomik açıdan 3ü 1 yerde:)

hasari' Alıntı:
Aslında çocukları çok severim. çok çocuğumda olsun isterim.
Bu yolu hanımlar tercih eder doğum olayı çok zor olduğu için

Güzel olmuş hocam. Elinize sağlık.
Üçüz babası olmak nasıl olurdu acaba :)

hasari' Alıntı:
Yapılışını anlatır mısın hasari hocam, sana zahmet.
Bu arada çok güzel hocam eline sağlık.

fanfatih' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Yapılışını anlatır mısın hasari hocam, sana zahmet.
Bu arada çok güzel hocam eline sağlık.

bence bu soruyu yapan arkadaşa sorman daha yerinde olur hocam :+1:

elinize sağlık hocam..

Fotograf makinasi tripota yada herhangi bir yere sabitlenir. Daha sonra model kanepede üç farklı yerde poz verir. Çekilen bu üç fotograf photoshopta açılır arka arkaya katman olarak eklenir. Daha sonra modelin oldu yerlerde üsteki resim silgi aracı ile silinir yalnız fırça ucunun yumuşak olmasına dikkat etmelisiniz.
Üsteki iki katmanın uygun yerleri silindikten sonra resim hazırdır artık kaydedebilirsiniz. :)

Ben farklı bir yoldan yaptım.
Fotograf makinasi tripota yada herhangi bir yere sabitlenir. Daha sonra model kanepede üç farklı yerde poz verir. Çekilen bu üç fotograf photoshopta açılır daha sonra ilk iki resmi üst üste katman olarak ekledim. sonra üsteki katmana katman maskesi ekledim. Daha sonra degrada aracını seçip resmin orta yerinden biraz işaretledim iki resim birleşmiş oldu. Daha sonra bu katmanları tek katman haline getirdim.
sonra 3. resmi açtım onu da diğer birleştirdiğim resimlerin üstüne koyup aynı işlemleri tekrarladım. Bu yolla daha güzel oluyor bence...

Geri