ocak ek dersi

Kodla Büyü
Bizimki de yatmadı hala :verymad: Giresun - Bulancak

Ocak ek dersi - Son hafta görevlendirme - 20 saat sınav ücreti toplam 99 saat = 862 tl

505 tl..benimki az gibi sanki alla alla :? ocağın 1i tatildi o hafta nasıl hesaplandı bilen var mı?

aradaşlar ortaokulda çalışan bir btr'nin normalde alması gereken ocak ayı ek dersi kaç saat ve ne kadar??? ocak'ın ilk haftası nasıl hesaplandı biri söyleyebilir mi madem idareciler de varmış aramızda bilirler onlar herhalde..

alican44' Alıntı:
1474 tl. ama malesef daha yatmadı
teknik öğretmen

maşallah hocam... :)

ben de tef mezunuyum 26. tercihten orta okula gelmiştim liseye bende bir geçebilsem artık.
formatörlük gelecekmi gelmeyecek mi.
halk eğtim kursa onay verecek mi vermeyecek mi bıktım valla.

adanada neden böyle oldu..
25 ocak a kadar görev yaptık ama
ekders alamadık..
haksızlık hemde cok buyuk..

hocam adam akıllı bilgi vermiyorlarki 26 aralıkta mı ne başvuruları aldılar. bizde ha bugün ha yarın çıkar dedik görev. geçmişe dönükte ekders olur dedik geçen seneki gibi. idarecim aradı size ekders yokmuş haberin olsun diye. iyi dedim bende tatilde sakın beni okul işi için beni aramayın.

cukurova' Alıntı:
hocam adam akıllı bilgi vermiyorlarki 26 aralıkta mı ne başvuruları aldılar. bizde ha bugün ha yarın çıkar dedik görev. geçmişe dönükte ekders olur dedik geçen seneki gibi. idarecim aradı size ekders yokmuş haberin olsun diye. iyi dedim bende tatilde sakın beni okul işi için beni aramayın.

beş kuruşsuz kaldık sonuc itibariyle..

Geri