OFFİCE 2010 KURULUM HATASI

Kodla Büyü

serdal0609

Üye
Arkadaşlar merhaba. Çalıştığım okuldaki bilgisayarlardan birine format attıktan sonra office 2010 kurmaya çalıştım ama sürekli "BU YÜKLEME PAKETİNİN DİLİ SİSTEMİNİZCE DESTEKLENMİYOR" hatası veriyor. bilgisayara kurulu işletim sistemi xp sp3 , kurmaya çalıştığım office sürümüde office 2010 x86 tr dir. sorun ne olabilir . lütfen yardımcı olun...

Hocam bildiğim kadarıyla xp işletim sistemine kurulamıyor... Emin değilim ama ben de dendim ama kuramadım.

Oluşan probleminizin sebebi, tamamen kullanmış olduğunuz 3rd party yazılımınızdan kaynaklanıyor. siteden indirmiş olduğunuz .exe dosyası sorunsuz şekilde çalışmaktadır, fakat bu .exe dosyasını .iso'ya çevirmek için kullanmış olduğunuz program örn; Iso Buster, Deamon Tools v.b programlar .iso'ya çevirim işlemi sırasında .exe içerisindeki bazı dil paketlerinde sorun oluşturuyor ve bundan kaynaklı "Bu yükleme paketinin dili sisteminizce desteklenmiyor" hatası ile karşılaşıyorsunuz. Bu hata daha önce'de karşılaşmış olduğumuz bir hata'dır. Bu yüzden kullanmış olduğunuz 3rd party programınızı değiştirip farklı bir program ile çeviri yaptığınızda işleminiz başarı ile sonuçlanacaktır.

tekrar başlık açmamak için suraya yazııyorum ben 2010 kurmaya başlarken çalıştır diyorum kabul ediyorum daha sonra "bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok" diyor 2003 de 2007 de denedim aynı hata neden acaba ??

Geri