office 2010 yükleme sorunu

Kodla Büyü

xasi05x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Daha önce sorulmuş ama bi çözüm bununamamış.
arkadaşlar yeni aldığım bilgisayarda süreli office 2010 vardı süresi bitti. yeni office 2010 indirdim netten fakat sürekli "BU YÜKLEME PAKETİNİN DİLİ SİSTEMİNİZCE DESTEKLENMİYOR" hatası veriyor. sistemim win8 64 bit single language türkçe. indirdiğimde 64 bit office 2010 da türkçe ama çözüm bulamadım bi türlü. yardımcı olacak kimse varmı.

İşletim sistemi tek dilli bu sebeple yüklemede sorun çıkarıyor. Office 32 Bit kur sorun çıkmaz. Aynı işletim sistemini 32 bit kurdum sorunsuz. :)

hasari' Alıntı:
İşletim sistemi tek dilli bu sebeple yüklemede sorun çıkarıyor. Office 32 Bit kur sorun çıkmaz. Aynı işletim sistemini 32 bit kurdum sorunsuz. :)

maalesef hasari hocam sorun aynı şekilde devam ediyor

Hocam yükleme yaptığın setupta eksik dosya vardır yani eksik indirmiş olabilirsin yada virüs yazılımı dosya silmiştir. Yeni bir paket indirmeniz gerekecek.

Hocam muhtemelen image dosyasını rar dosyası veya benzeri bir yazılım ile açıp yüklemeye çalışıyorsunuz eğer elinizde herhangi bir office image var ise bunu deamond tool ile açıp kurmaya çalışırsanız muhtemelen sorunsuz kurulacaktır.
Programı ekte gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• 2054-DTLite4461-0327.rar
    14 MB · Görüntüleme: 584
Geri