Office 2013 Pro Plus x86-x64 TR

Kodla Büyü

zech

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar başka konunun içinde paylaşmıştım fakat farkedilmemiş olabilir. Yeni konu açıp paylaşmak istedim.
http://yadi.sk/d/WsIkrctp6Cf4M
İçinde hem 32 hem de 64 bitlik sürüm var. İçindeki ilaç bende işe yaramadı. Kms pico ile hallettim. Aratınca bulabilirsiniz. Meb hattından indirmek isteyenler ultrasurf ile bağlantıyı açıp anında kendi yandex disklerine aktarabilirler. Daha sonra da istediği zaman istediği şekilde indirebilir.
Ultrasurf

Ekli dosyalar

• u1301.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 947
Internet' Alıntı:
2013 den beklediğiniz nedir? hiç beğenmedim ben indirmeyin.
Office 2010 un görsellik ve kullanım bakımından windows 8 e benzeyen versiyonu gibi. Benim de pek hoşuma gitmedi fakat etkinleştirip kullanıp deneyim ve fikir sahibi olmak gerekmez mi? Bence kendimiz kullanmasak bile fikir sahibi olmamız gerekir.

Dokunmatik ekranlara uygun hale getirilmiş birde bana çok hızlı geldi. İnatlaşmanın manası yok ilerde eninde sonunda kullanacaksınız. :)

teşekkürler indiriyorum.

her türlü offici versiyonunu bilmemiz en azından aşina olmamız gerektiğini düşünüyorum.
hala office xp ve 2003 kullananlar bulunuyor.

hastasıyız dede' Alıntı:
etkinleştirmeyi yaptım ama, düzgün çalışmadı, windows çalışmayı durduruyor diye kapanıyor program.
Bende sorunsuzdu. Bilgisayarın açılışında bazı hizmetleri devre dışı bıraktığınızdan falan kaynaklanıyor olabilir mi? Mesela bazı hizmetler kapatıldığında kurulum yarıda kesilip sonlanıyor.

zech' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
etkinleştirmeyi yaptım ama, düzgün çalışmadı, windows çalışmayı durduruyor diye kapanıyor program.
Bende sorunsuzdu. Bilgisayarın açılışında bazı hizmetleri devre dışı bıraktığınızdan falan kaynaklanıyor olabilir mi? Mesela bazı hizmetler kapatıldığında kurulum yarıda kesilip sonlanıyor.
kurulumda bir sorun çıkmadı, acaba işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir mi? win7 kullanıyorum.

Ben de win7 de çalıştırdım zaten. Win8.1 de etkinleştiremedim.

Geri