office i her açışımda yapılandırıyor neden?

Kodla Büyü

bilisimci61

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar office belgelerinden herhangi birini her açışımda yapılandırma yapıyor neden bunu engelleyemez miyim?

Office tam kurulum seçmediğinizden kaynaklanıyor. Kaldırıp yeniden yüklemek sorunu çözecektir ya da cd'sini takıp eksik bileşenini kurun.

kaldırırp kurmayı denedim bir süre sonra yine aynı sorunu yaşıyorum değişen bişey olmuyor...

Kullandığınız office orjinal cdsi değildir şu katılımsızlardan filansa ondan kaynaklanıyor olabilir.

2003 ve 2007 yi beraber kurduysanız bu da benzer sorunlar oluşturuyor...

Hocam sınırlı hesapları kullanınca bu problem oluyor . Bilgisayar yöneticisi olarak oturum açarsanız olmayacaktır.

benim labdaki öğrenci pclerindede var...ama ana pc de yok...virüs değil bence....acaba imaj alırkenmi oldu diye düşünüyordum aslında...

Hocam önce öğrenci (sınırlı hesap) hesabını bilgisayar yöneticisi olarak ayarlayın aşağıdaki ayarı yapın sonra tekrar öğrenci hesabını sınırlı hesaba çevirin .

başlat / çalıştır/ regedit/ HKEY_LOCAL_MACHİNE/SOFTWARE/Microsoft/Office/11.0/Delivery/CdCache deki 2 olan değeri 0 yapın

hocam benim pc de aynı sorun oldu her türlü yolu denedim aklına ne geliyorsa artık format attırdım yine aynı sorunnn:(:(
en son pc yi sıfırladım f disk çektimm zahmetli oldu ama başka çare yokkk sanırım umarımm sende bu kadar zahmetli olmaz :mrgreen:

bende 2007 deneme sürümünün süresi bitince 2003 kurdum ve aynı sorunu yaşadım. defalarca kaldırıp yeniden yüklememe rağmen halledemedim. ne zaman ki format attım sonrasında düzeldi.

share_ hocamın dediği gibi 2003 ile 2007 aynı makinede kullanılınca çıkmıştı bende de. 2007yi kaldırmıştım düzelmişti.

bende de aynı sorun vardı

share_' Alıntı:
2003 ve 2007 yi beraber kurduysanız bu da benzer sorunlar oluşturuyor...

hocamın dediğini yaptım 2003 ü kaldırdım
şimdi 2007 normal olarak çalışıyor sıkıntı yok

şu sorunun format atmadan çözümü yok mu arkadaşlar, sinir oluyorum artık evde kendi bilgisayarımda daaynı sorunu yaşıyorum, işin ilginç tarafı yüklediklerimide kaldıramıyorum
bilgisayarımda 2 tane officei 2007 yüklü gibi görünüyr... bunu kadlırmak için advenced unstal kurmuştum o programın süresi doldu o programıda kaldramıyorum şimdi :verymad: :cry: kafayı yicem biri yardım etsin...

advenced uninstaller tam kurulum elinde olan varsa mail vereyim mailime gönderir mi lütfen arkadaşlar?

Hocam katilimsiz.com diye bir site var orada bu tür programlar bol bol var. İstediğiniz program olmayabilir belki ama işiniz gören birşeyler vardır mutlaka.

Geri