office kuramıyorum

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar. lab daki bütün bilgisayarlara aynı flashla win 7 kurdum. ve hepsine aynı office 2007 kurdum sadece 1 tanesine ve kendi bilgisayarıma office kurulurken hata veriyor. kurlum başladıkdan bikaç dk sonar klasör aç diye bir pencere geliyo ve seçtiğim klasörü kabuki etmiyo

olmadı yaptım. bu hatayı veriyo arkadaşlar. ne yaapbilirim

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    141.6 KB · Görüntüleme: 1,337
Excel.en-us ve ElxcelLr.cab dosyasını bulamıyor. Bellekteki kurulum dosyalarını kontrol edin

deneyecem ama hocam digger pc lere kurabiliyorum. sadece 2 tanesine kurulmuyor...

yok hocam yaaaa kaç gündür çözüm bulamadım. eksik dosyayı şindirip tekrar denedim yine olmadı

hocam geçen sene başıma geldi benimde, arkadaşta sağlam 2007 vardı, benim flashtaki problemli 2007 yi silip sağlam 2007 yi kopyalayınca düzeldi.

Evinizde veya harici diskte sağlam 2007 varsa problemli 2007 yi silin sağlam olanı kopyalayın düzelir.

serkanaytekin' Alıntı:
hocam geçen sene başıma geldi benimde, arkadaşta sağlam 2007 vardı, benim flashtaki problemli 2007 yi silip sağlam 2007 yi kopyalayınca düzeldi.

Evinizde veya harici diskte sağlam 2007 varsa problemli 2007 yi silin sağlam olanı kopyalayın düzelir.
kaynakdan aldım o da kurulmuyo. pc den gibi

Geri