ofis programları + nette yazışmalar

Kodla Büyü

omerbicak

Üye
Merhabalar
ihtiyaçlarımızı şöyle sıralayabilirim

ofis programlarını hızlıca açan pdf v.s bekletmeyen
dosya klasör hızlıca açacal
yazıcıya komutu hemen gönderen bekletmeyen
internet sayfalarını (e-devlet-uyap-v.s) hızlıca açan
video izlerken donmasın
az yer tutatn
maliyet

masa üstü yerine all in one düşünüyoruz az yer kapladığı az sorun çıkarttığı için
bilgisayrda oyun v.s. kesinlikle olmayacak ofis bilgisayarı

Bilgisayar almak için arkadaşlardan teklif mi istiyorsunuz yoksa bu özelliklere sahip makine alacaksınız tavsiye mi istiyorsunuz? Donanım satışı yapan arkadaşlardan illa ki forumda vardır. DM den size ulaşabilirler. Konu başlığını ilk gördüğümde ofis programlarını kullanarak diger kullanıcılar ile haberleşme yapıyorsunuz sandım.

Bu işleri yapacak pc önerisi... Eski pc ler yapar demişinizde yapmıyor demekki. Yazılımda çok farkediyormu. Eskş bilgisayarcıyım. Bir pc ye işletim sistemlerini tek tek yükleyerek yazılımları deneme ihtimalim var tabiki fakat zaman alacağı gibi onu geçtim evde internet yok :( adamlarda sistem çökmelerinden korktuğundan yeniliklere kapalı elletmiyolar pc leri. O yüzden şletim şletim sistemi çok farkediyorsa önericem.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Hangi sistemi kurarsanız kurun SSD mutlaka olsun. Sınıflardaki akıllı tahtalar da SSD olmasından pay biçin. Ssd açılış ve kapanış süreleri ve programların çalışmasında çok hızlandırır.

Geri