Öğrenciler için Program DVD'si

Kodla Büyü

sas7979

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Meslek Liselerinde gördüğüm en önemli sorunlardan biri olan "Hocam format attım programlar lazım " ve verdiğim programlarıda "hocam ben bunu kurdum ama olmadı" sorunuydu bu sorunun ikisine de çözüm bulmak için bir program DVD'si hazırlamaya karar verdim.
Hazırladığım program DVD'sinde format sonrasından daha fazlası bulunmaktadır.Bir DVD alanı kadar program sığdırmaya çalıştım.İçerisinde Toplam 58 adet program bulunmaktadır.İSO kalıbı halinde ister DVD'ye yazıp kullanın isterseniz Daemon TOOLS tarzı programlar aracılığıyla programlarınızı kurun arayüzü basit ve aradıklarınız elinizin altında…Aşağıda programdan bir kaç kare bulunmaktadır.

Program 4,3GB olup DVD'ye yazdırıp sıkıntıdan kurtulabilirsiniz :D
Programın linki için : http://www.mehmetelbeyli.com/meslek-lis ... ram-dvdsi/
Uploadı Cloud Maile yaptım sıkıntısız bir şekilde indirebilirsiniz..

Ekli dosyalar

• 2014-11-15 08-43-15 Ercis E.M.L 79.png
    2014-11-15 08-43-15 Ercis E.M.L 79.png
    294.5 KB · Görüntüleme: 6,131
  • 2014-11-15 08-44-22 Ercis E.M.L 79.png
    2014-11-15 08-44-22 Ercis E.M.L 79.png
    246 KB · Görüntüleme: 6,129
Hocam usb ile gelenlerden bu programı at şunu at diyenlerden bıkmıştım sonunda bu ortaya çıktı güle güle kullanın..

:++: eline sağlık hocam programların güncel versiyonları mı mevcut peki dvd de

ucamus' Alıntı:
:++: eline sağlık hocam programların güncel versiyonları mı mevcut peki dvd de

Hocam genel manada en güncellerini koymuştum ama tabi hergün programlar sonuna bi versiyon daha ekledikleri için en günceli diyemem..Bazı programları photoshop gibi ancak lite versiyonunu koyabildim..Genel manada öğrenci ihtiyaçlarına cevap verir diye düşünüyorum

aak' Alıntı:
Hocam harici hdd ile kullanımı nasıl olacak acaba

Hocam zaten paylaştığım iso dosyası eğer windows 8 kullanıyorsanız direk açabilir ve kullanabilirsiniz.Diğer işletim sistemleriyse Daemon tools ile içine girebilirsiniz.

Tebrik ederim sonunda bu alanda çalışmalar hazırlayarak beni yanlız birakmayan birisi çıktı.
Çalışma gerçekten çok güzel gözüküyor teşekkürler :)
Takıldığınız bir kısım olursa bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.
kolay gelsin..

developer' Alıntı:
Tebrik ederim sonunda bu alanda çalışmalar hazırlayarak beni yanlız birakmayan birisi çıktı.
kolay gelsin..

Hocam sizi biliyorum bi sıkıntı olursa zaten size sormayı düşünüyodum ama program gerçekten basit ve kullanışlı teşekkür ederim..

sas7979' Alıntı:
developer' Alıntı:
kolay gelsin..

Hocam sizi biliyorum bi sıkıntı olursa zaten size sormayı düşünüyodum ama program gerçekten basit ve kullanışlı teşekkür ederim..
Devamını bekliyoruz o zaman hocam kolay gelsin başarılar :)

Geri